"ווסטברוק דמות משמעותית בהיסטוריה שלנו"

ווסטברוק ישוב לראשונה לאוקלהומה סיטי: "יהיה משחק מיוחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.20 - 17:03
תחילת כתבההלילה (בין חמישי לשישי) זה קורה. הרגע לו רבים חיכו לו מאז הטרייד המתוקשר ליוסטון רוקטס, ראסל ווסטברוק ישחק בפעם הראשונה באולם בו בילה את כל הקריירה שלו,

אוהדי הת'אנדר כמובן זוכרים את ווסטברוק היטב, שבאחד עשר עונות בהן שיחק בצ'ספיק אנרג'י ארינה באוקלהומה, ומעזיבתו של קווין דוראנט, היה הכוכב הבלתי המעורער של המועדון, כולל עונת MVP מדהימה, ושלוש עונות בהן העמיד ממוצע עונתי של טריפל דאבל.
האוהדים צפויים להכין קבלת פנים חמה לגארד, כפי שעשו לא מזמן לכוכב אחר שעזב אותם, פול ג'ורג', שהגיע לעיר מדרום ארה"ב עם הקליפרס. "מן הסתם הולך להיות משחק מיוחד", אמר הכוכב על המאורע המרגש. "המקום הזה תמיד יהיה מיוחד עבורי, שם גדלתי וביליתי חלק נכבד מהקריירה שלי, הכרתי באוקלהומה אנשים מדהים. רק דברים נפלאים קרו לי בזמן שלי שם".

גם הג'נרל מנג'ר של אוקלהומה, סאם פרסטי, התרגש מאוד לקראת בואו של הכוכב: "מעל לעשור ווסטברוק נתן לקבוצה ולקהילה של העיר כל מה שהוא יכול". פרסטי לא בחל במחמאות כשהוסיף: "הוא אחראי להרבה רגעים מדהימים עבור האוהדים, אבל מעל הכל, המחויבות והנאמנות שלו למועדון הם החותם שווסטברוק השאיר בעיר. הולך להיות רגע מיוחד כשהוא יגיע , רגע שיתן לאוהדים הזדמנות להיזכר בדמות כל כך משמעותית בהסטוריה של העיר שלנו".