הנדריקס מועמד לשחקן ההגנה של העונה

יורוליג: הפורוורד של מכבי תל אביב יתמודד מול דיאמנטידיס, פישר, קיררלנקו ועוד. מצ'באן מועמד בקטגורית "השחקן העולה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.12 - 19:18
תחילת כתבה

העובדה שריצ'ארד הנדריקס ממכבי תל אביב מציג העונה יכולת מצויינת והפוך לסחורה מבוקשת באירופה קיבלה הערב (חמישי) חיזוק רשמי, כשהיורוליג פרסמה את רשימת המועמדים לשחקן ההגנה של השנה במפעל, וכללה את הפורוורד הצהוב בתוכה. "זה כבוד גדול בשבילי. אני מופתע מאוד", אמר השחקן.

הנדריקס זכה למקום ברשימה המכובדת של היורוליג, לצד שמות מפוארים כמו האלוף הנצחי מפנאתינייקוס דימטריס דיאמנטידיס, אנדריי קירילנקו וסרגיי חריאפה מצסק"א, אקס מכבי ד'אור פישר מבילבאו, בוניפאס נ'דונג מברצלונה, ג'אמון לוקאס מגלאטסראי ועוד.

כמו כן, פורסמו גם שמותיהם של המועמדים לתואר "הכוכב העולה" של העונה ביורוליג, בו יכולים לזכות רק שחקנים שטרם מלאו להם 23 שנה. את הצהובים יעניין לדעת שבין המועמדים נמצא גם מילאן מצ'באן, שחקנה של מכבי, שהושאל העונה לפרטיזן בלגרד, כאשר יריבו הבולט הוא ניקולה מירוטיץ' מריאל מדריד. הזוכים יקבלו את הפרסים במהלך הפיינל פור באיסטנבול.

הנדריקס מציג העונה מספרים מעולים ביורוליג, ורשם עד כה ממוצע של 9.3 נקודות (שני רק ללנגפורד ולסופו), והוא מוביל את שחקני מכבי ת"א בקטגוריות הריבאונדים עם 5.6 למשחק וגם במדד, שם רשם 11.0 בממוצע.

הדפס