שאייר לא ישוב לארץ: "מודה לאוהדי מכבי"

הרכז שלא הצליח להתאקלם, נפרד מהצהובים באמצעות חשבון הטוויטר: "תודה גם לכל החברים שלי לקבוצה"

רועי גלדסטון, שליח אתר ערוץ הספורט לאתונה  22.03.12 - 10:46
נפרד ממכבי. שאייר
נפרד ממכבי. שאייר
תחילת כתבהג'ון שאייר הגיע למכבי תל אביב בתחילת העונה בקול תרועה רמה אחרי שהוליך את דיוק לאליפות המכללות בארצות הברית. היום (חמישי), מספר חודשים לאחר שהתקבל בשדה התעופה על ידי עשרות אוהדים צהובים, הגארד בן ה-24 הודיע באמצעות חשבון הטוויטר שלו כי לא ישוב עוד ללבוש את המדים הצהובים השנה.

"אני מודה לכל האוהדים הנפלאים של מכבי תל אביב על כל התמיכה שהם העניקו לי, הם היו פשוט מדהימים", כתב שאייר ברשת החברתית. "תודה גם לכל החברים שלי לקבוצה על התמיכה". כזכור, שאייר לא המריא עם מכבי תל אביב לאתונה לשני המשחקים מול פנאתינייקוס, כאשר אז זה הוצג כ"סיבות אישיות".

עוד לפני ההמראה התייחס המאמן דייויד בלאט לאפשרות שהגארד לא יחזור לישראל, וכבר אז נשמע כאילו ידע מה הולך לבוא. "אני לא יודע וגם לא יכול להגיד מתי הוא יחזור. זו היתה החלטה שלו ואני מוכן לתת לו את הזכות להסביר את עצמו", אמר המאמן.

התרומה של שאייר במדים הצהובים היתה דלה בייחוד לנוכח הציפיות הגדולות. בליגת לוטו, שאייר השתתף ב-17 משחקים שבהם רשם ממוצע של 10 דקות למשחק. הוא קלע 2.5 נקודות, קטף 0.9 ריבאונדים וחילק 0.7 אסיסטים במשחק. ביורוליג, שאייר הופיע ב-7 משחקים בלבד וקלע בהם 0.9 נקודות למשחק. גם בקטגוריות האחרות הוא לא ממש בלט כשלא חילק אפילו אסיסט אחד ביורוליג וקטף רק ריבאונד אחד בכל המפעל. למעשה המשחק היחיד שהוא איכשהו יכול לזכור הוא המפגש נגד ז'לגיריס שבו קבר שלשה.

הדפס