כבר במטוס: ירושלים ערכה אימון וידאו

עודד קטש חוזר לראשונה לאואקה וחוגג יום הולדת 44

רועי כהן, שליח ערוץ הספורט לאתונה
רועי כהן, שליח ערוץ הספורט לאתונה  10.10.18 - 09:08
תחילת כתבה

ההכנות לאא"ק אתונה נמשכות. נמל התעופה הבינלאומי באתונה ע"ש אלפטריוס וניזלוס קיבל אמש (שלישי) את הפועל ירושלים עם צ'ופר של תורים מקוצרים והמתנה מינימלית למזוודות ולציוד. אתונה היא עיר תוססת למדי, אבל האדומים מהבירה משתכנים דווקא רחוק ממרכז העניינים וקרוב יותר לאואקה. "זה מה שאא"ק הזמינה עבורנו", אמרו אתמול בחיוך מריר.

  • הערב, 19:25, ישיר ב-5STARS: הפועל ירושלים פותחת עונה אירופית אצל אא"ק אתונה
  • הצוות המקצועי לא בזבז זמן גם בטיסה הקצרה. עוזר המאמן ראיין פאנון פתח את הלפטופ והתיישב עם בר טימור ועם ג'וש אוונס לתדרוכי וידאו אחרונים. בתפריט: איך ללחוץ נכון על מלקולם גריפין, ואיך להצר את צעדיו של וינס האנטר.

    עבור עודד קטש מדובר ביום מיוחד למדי. אימון הקליעות שהקבוצה תערוך הבוקר באואקה יהיה הפעם הראשונה שבה הוא חוזר לאולם שבו הפך לאגדה יוונית, והוא יעשה את זה ביום הולדתו ה-44 שחל בדיוק היום. קטש נחשב לסוג של אליל ביוון, הוא חתום על האליפות האירופית שהחלה את השושלת של פנאתינייקוס אי שם בשנת 2000, ואנשים עדיין מזהים אותו ומבקשים סלפי וחתימות.

    אא"ק תערוך היום טקס מיוחד שבו תעלה לתקרת האולם את דגל האליפות של הזכייה בליגת האלופות בעונה שעברה. הצפי הוא לכ-6,000 אוהדים שיגיעו הערב לאואקה.

    הדפס