קטש יצא לחגוג. בראון: "זו הסיבה שהביאו אותי לי-ם"

האדומים בעננים בעקבות הניצחון 75:79 על אא"ק, המאמן הרים כוסית עם ראשי הקבוצה באתונה לכבוד יום הולדתו ה-44. הגארד שהצטיין: "לשאר השחקנים יש הרבה אמונה בי"

רועי כהן, שליח ערוץ הספורט לאתונה
רועי כהן, שליח ערוץ הספורט לאתונה  11.10.18 - 07:04
תחילת כתבה

כך בדיוק הפועל ירושלים רצתה לפתוח את הקמפיין האירופי שלה אתמול (רביעי), עם ניצחון חוץ 75:79 יקר וחשוב על אא"ק אתונה, בתום משחק מלא תהפוכות. גיבור הניצחון אמנם היה ג'ייקובן בראון, אבל בירושלים היו מאושרים מההופעה של מספר שחקנים, בעיקר במחצית השנייה, ובראשם דשון באטלר וכריס ג'ונסון, שמבחינה הגנתית היו המפתח לריצת 3:21 בתחילת הרבע השלישי.

"בסך הכל ניסיתי לעשות את העבודה שלי ולהוליך את החברים לניצחון", אמר בראון המאושר בסיום. "שיחקנו נגד האלופה המכהנת של המפעל והיה חשוב לנו לספק משחק שייתן לנו תנופה להמשך".

למרות ההתעוררות במחצית בשנייה, בירושלים הדגישו כי לא היה מדובר בשיחת ניעור יוצאת דופן של המאמן עודד קטש, אלא בהבנה של השחקנים עצמם כי יכולת כזאת איננה מקובלת. בראון סיפר: "זאת הייתה תכנית המשחק. לא תיכננתי לקחת יותר על עצמי ולחברים שלי היה הרבה אמונה בי לעשות את המהלכים הנכונים כדי שאתבלט ואוביל את הקבוצה. בשביל זה הביאו אותי לפה".

בראון הדגיש שלא יחגוג את הניצחון. מי שכן חגג היה קטש עצמו, שקיבל ניצחון יקר כמתנה ליום ההולדת ה-44 שלו, ויצא להרים כוסית עם חברים ועם ראשי הקבוצה בבר במרכז אתונה. כעת ירושלים עם הפנים למוצאי שבת, אז תארח את מכבי ראשל"צ לקרב מרתק בארנה, ובקבוצה כבר מדגישים את החשיבות של פתיחת עונה עם ניצחון משכנע במגרש הביתי.

הדפס