סטודמאייר: "מקווה שהאזרוח יסתיים בקרוב"

הפועל י-ם נחתה חזרה בארץ. הסנטר: "מתחיל להיכנס לכושר"

רועי כהן
רועי כהן  01.11.18 - 18:15
תחילת כתבה

הפועל ירושלים נחתה היום (חמישי) חזרה בארץ אחרי הניצחון הגדול 75:105 אתמול על פואנלברדה הספרדית, כשרוב השחקנים ואנשי הצוות תשושים מעייפות. לא רק בגלל המאמץ הגדול במשחק, אלא גם בגלל שכל השחקנים הורשו לצאת לחגוג, והם בילו עד השעות הקטנות של הבוקר בבר מדרידאי.

אמארה סטודמאייר, שהצטיין עם 24 נק' ב-13 דקות, אמר: "האם זה אומר שחזרתי באופן רשמי? אני מניח שכן. החבר'ה פתחו טוב את המשחק ואני המשכתי משם. אני מרגיש טוב, זה היה עניין של זמן כי אני כאן פחות מחודש וחצי ואני מתחיל להיכנס לכושר מצוין. אני לא חושב שהניצחון הזה הוא מסר לשאר הקבוצות בבית, אני האמת מקווה שהם לא ראו את התצוגה שלנו. אנחנו ממשיכים להשתפר ולהתקדם כל הזמן".

על ההליך לקבלת אזרחות ישראלית אמר הסנטר: "אני מקווה שזה מתקדם טוב, אני אמור לקבל עדכון בשבועות הקרובים ואני מאמין שזה יסתיים בקרוב".

המאמן עודד קטש הוסיף: "אי אפשר לצפות למשחק כזה קל כשיוצאים לספרד, אבל נלחמנו מהרגע הראשון והיינו שם בעיקר הגנתית. יכול להיות שההפסדים היו קריאת השכמה אבל התכוננו טוב, קיבלנו את טיישון תומאס חזרה ואמארה נתן משחק טוב". על 54 הריבאונדים, מתוכם 30 בהתקפה, אמר קטש: "זה הנתון שניצח את המשחק. קלענו המון מהזדמנות שנייה, וזה נתון שנצטרך לנסות לחזור עליו".

הדפס