פלדין: "לא הייתי בקבוצה שהתחברה כ"כ מהר"

הצלף של י-ם: "קלעתי רע באימונים". קטש: "המפתח בהגנה". עמיאל: "היה מרגש למרות ההפסד"

רועי כהן
רועי כהן  07.11.18 - 21:43
תחילת כתבה

מי יעצור את הפועל ירושלים? האדומים דרסו הערב (רביעי) 64:88 את נימבורק ועלו למאזן 1:4 בליגת האלופות. עודד קטש וחניכיו מחצו את שלוש היריבות האחרונות שלהם בהפרש מצטבר של 93 נקודות ונראים פשוט נהדר.

קטש התייחס לכושר של הקבוצה: "כל עוד אנחנו שומרים ועוצרים קבוצות על תוצאה נמוכה, יש לנו הרבה כלים התקפיים. המפתח בהגנה, שלטנו בריבאונד ועצרנו אותם, זה המפתח שניצח. אנחנו מרוצים מהתוצאות שלנו כמובן עד עכשיו, אבל אנחנו עדיין מתרכזים בדרך ובמה שאנחנו עושים. הייתי מרוצה 30 דקות".

על כוכב המשחק ג'יימס פלדין, שהפציץ 35 נקודות, הוסיף: "הוא סקורר ברמות הגבוהות. כשמתחבר לו, הוא המוציא לפועל, אבל לא רק הוא. ביום אחר זה יכול להיות תמיר, בר או ג'ייקובן".

פלדין עצמו אמר על מופע 9 השלשות שלו: "אני מתאמן על שלשות עם המאמנים ובר על שלשות. באימונים האחרונים קלעתי נורא לפני המשחק, אבל היום אני שמח שניצחנו. לא הייתי בקבוצה שהתחברה כל כך מהר, אני אוהב את הדרך שבה חדר ההלבשה מתנהל יחד וזה משפיע לטובה ואני מקווה שימשיך. קלענו 200 נקודות ביומיים וזה מה שאנחנו צריכים לחשוב עליו בימים שקבוצה תתעלה מעלינו נצטרך לזכור את זה. חשוב שנישאר צנועים".

בצד המפסיד, אורן עמיאל הסביר: "לא רצנו. אנחנו אוהבים לרוץ, לא הפעלנו עליהם שום לחץ בנושא הזה. הם הצליחו לבצע את התוכנית שלהם הרבה יותר טוב מאיתנו. היה מרגש מבחינתי למרות ההפסד והתצוגה הלא משכנעת. אני נוהג להסתכל על הדברים הטובים בכל חוויה. למדתי ומצאתי דברים שיכולתי ליהנות מהם". חזרה לישראל? "לא מסתכל על זה כרגע, טוב לנו שם. אשתי והילדים הסתגלו. אנחנו בסדר אני לא בורח יותר מדי קדימה".

הדפס