קטש: "הפתיחה הרעה? אחריות שלי, לפני הכל"

הפועל י-ם איבדה את הפסגה לאא"ק. המאמן: "הרגשתי שחסרים אימונים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.12.18 - 22:16
תחילת כתבה

הפועל ירושלים פתחה הערב (שלישי) את הסיבוב השני של ליגת האלופות עם הפסד ביתי ראשון בזירה האירופית. קבוצתו של עודד קטש פגשה את אא"ק אתונה לקרב הצמרת בין שתי המובילות של בית ג', כשלקבוצות הפסד בודד מול שישה ניצחונות.

"שיחקנו מול קבוצה טובה מאוד ונוכחנו לדעת שיש עוד עוד הרבה עבודה והרבה לאן להשתפר", פתח את דבריו מאמן האדומים, קטש. "נתנו להם להיכנס למשחק בקלות, זאת לא הדרך להגיע למשחק כל כך חשוב. אנחנו צריכים להיות טובים יותר בכל אספקט של המשחק וכמובן שפתיחה כזאת של המשחק היא קודם כל אחריות שלי, יש לנו סגל מספיק רחב ומספיק עמוק ונצטרך לעשות את ההתאמות לקראת המשחקים הבאים באירופה".

הפועל ירושלים, שעדיין נמצאת בעמדה טובה לעלייה, תפגוש בשבוע הבא את לייטקאבליס. "נלמד מזה להבא ונשתפר", הוסיף המאמן. "הרגשתי שחסרים לנו קצת אימונים לאחרונה, נצטרך לחזור לבסיס. הדבר החשוב ביותר כרגע הוא להתאושש מהר מבחינה פיזית ומנטלית, השחקנים מבינים את החשיבות וכולנו מאוכזבים, אבל אנחנו יודעים שיש עוד דרך ארוכה באירופה ובליגה ונצטרך להרים את הראש".

במהלך המשחק פרץ עימות ביציע של אוהדי הפועל ירושלים, בעקבות קללות שכוונו לליאור אליהו, עימות שהסתיים רק בהתערבות פיזית של המנכ"ל גיא הראל.

הדפס