קטש: "לא היינו מספיק אגרסיביים"

מאמן ירושלים אחרי לייטקבליס: "נצטרך לעבוד על זה". שמיר על הפסד חולון: "מאכזב, יש מה לשפר"

רועי כהן ועמרי מנהיים  18.12.18 - 21:54
תחילת כתבה

הפועל ירושלים חזרה לעצמה. אחרי שני הפסדים, הקבוצה של עודד קטש ניצחה הערב (שלישי) 70:97 את לייטקבליס ועלתה לפחות זמנית לראשות הבית שלה בליגה האלופות. היא עשתה את זה בעזרת 19 נקודות של פלדין.

"זה ניצחון חשוב מאוד, בעיקר בדרך שבה הוא הושג", אמר קטש, "אחרי שני הפסדים לא קלים באנו לכאן ופגשנו קבוצה טובה. במחצית השנייה הידקנו את ההגנה וזה היה המפתח לניצחון. אנחנו מתחילים תקופה מכרעת והאנרגיות האלה היו חשובות. התחלנו את המשחק לא טוב, לא היינו אגרסיביים מספיק כמו במשחקים האחרונים וזה דבר שנצטרך לעבוד עליו ולפתור אותו".

יוגב אוחיון שסיים עם 4 נקודות, הוסיף: "היה חשוב להחזיר את התחושה הטובה. אנחנו צריכים להמשיך ולהציג את האינטנסיביות ההגנתית מהמחצית השנייה. באופן אישי אני מרגיש יותר טוב, עברתי פציעות מעצבנות שמנעו ממני להיכנס לקצב של המשחק. אני מנסה לעבוד חזק ולהיות מוכן למתי שעודד יקרא לי".

דן שמיר: "דברים מטרידים אותי"
להפועל חולון הלך פחות טוב. הסגולים ספגו הפסד שלישי בליגת האלופות, הפעם 70:69 לוונציה. "זה היה משחק קשוח וחזק מול קבוצת הגנה טובה", אמר דן שמיר, "באנו למשחק במטרה לשמור על חלק מהשחקנים. הייתה לנו בסוף זריקה לניצחון ועשינו שתי טעויות הגנתיות. זה הפסד מאכזב ונצטרך לחזור לנצח ביום שישי מול הפועל ת"א".

חולון העבירה 7 דקות בלי לקלוע סל ושמיר אמר על כך: "דברים מטרידים אותי. לא היה לנו משחק התקפה מי יודע מה, אבל בוא ניתן קרדיט לקבוצת הגנה טובה. יש לנו מה לשפר". על סיכויי העלייה אמר המאמן: "אני לא מתעסק יותר מדי בחישובים. ידענו שזה יהיה אתגר לא קל ושכל משחק קשה".

הדפס