סטודמאייר: אזרחות? ברוך השם, מקווה בקרוב

סנטר ירושלים אחרי באמברג: "צריכים לשמור על הקצב שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.01.19 - 23:42
תחילת כתבה

אין אוהד אדום שיצא מההיכל פיס ארנה הערב (רביעי) מבלי להגיד את שמו של אמארה סטודמאייר לפחות פעם אחת. הסנטר כיכב בניצחון של הפועל ירושלים 89:103 על באמברג עם 19 נקודות, והקבוצה מהבירה רושמת כעת רצף של חמישה ניצחונות בליגת האלופות של פיב"א, הרבה בזכות השחקן שקיבל לאחרונה מעמד של תושב ארעי ובקרוב עשוי להפוך לאזרח ישראלי לכל דבר.

"כשמשחק כל כך צמוד כמו זה והרוח התחרותית עולה, אנחנו צריכים לשמור על הקצב שלנו ולוודא שאנחנו עושים את זה עד הסוף", אמר סטודמאייר בסיום, ולאחר מכן כשנשאל לגבי קבלת האזרחות בקרוב, ענה: "ברוך השם (בעברית), אני מקווה".

גם עודד קטש דיבר לאחר המשחק: "היה לנו חצי ראשון טוב מבחינה התקפית, הנענו את הכדור טוב. ידענו לשחק עם הרכבים של 4 גארדים, 2 גבוהים. ברבע השלישי היה פחות טוב, אני חושב שקיבלנו קרוב ל-50 נקודות ב-13-14 הדקות אחרונות. גם שתי טכניות של ג'ייקובן בראון. היינו קצת אמוציונליים עם השופטים, אבל אני בסך הכל מרוצה".

"אנחנו לא משחקים בוואקום, אנחנו משחקים נגד קבוצה עם יכולות, קבוצה שיודעת לקלוע ומשחקת טוב. הם חזרו בארבעת המשחקים האחרונים שלהם מפיגור דו ספרתי לניצחונות. כשיש שחקנים כמו ריקי היקמן וטייריס רייס, זה המון יכולות. היינו בבעיית עבירות קצת, ושחקנים נמנעו מלתת עוד בהגנה. בסך הכל היו ריצות לפה ולפה, אבל היה משחק מצוין".

"אשדוד? לא משנה איזו תוצאה הייתה נגמרת שם, מבחינתנו זה עוד משחק חשוב. אשדוד קבוצה מאומנת ויודעת מה היא רוצה על המגרש. וכדי שפערי האיכות יבואו לידי ביטוי, צריך לבוא ולשחק. זה לא קורה מעצמו, הרבה תלוי בנו, אבל לא רק".

הדפס