שמחון: נאנטר? אחד המשחקים החשובים העונה

ניצחון יסדר לחולון עלייה מהמקום ה-4. הפסד שווה יורופקאפ

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.02.19 - 10:20
תחילת כתבה

הפועל חולון נכנסת ל"שבוע של גמרים". הערב (שלישי) ב-21:30 מחכה לה משחק על כל הקופה מול נאנטר הצרפתית, כשניצחון ישלח אותה לשמינית גמר ליגת האלופות של פיב״א, בעוד שהפסד יוריד אותה ליורופקאפ.

"זה אחד המשחק חשובים העונה ואנחנו נגיע אליו במוכנות שיא", אמר עמית שמחון, וניתח את סיכויי הניצחון: "יש לנו פה חבורה של שחקנים שיודעים להתעלות במשחקים מהסוג הזה. אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו ויהיה בסדר".

היה וחולון אכן תנצח, היא תעלה ממקום הרביעי, מה שאומר שהיא תפגוש את אחת מראשי הבתים שהיא לא טנריפה - ששיחקה איתה באותו בית. מורסיה הבטיחה את ראשות בית א׳, בעוד שאא״ק אתונה צפויה לסיים ראשונה בבית ג׳ - ואם לא - אז זו תהיה לא אחרת מאשר הפועל ירושלים. בבית ד׳ זו תהיה אחת מהשלוש: בולוניה, בשיקטאש או פרומיתאוס.

חולון תקווה שהעייפות לא תשפיע עליה, שכן 48 שעות לפני המפגש מול נאנטר היא פגשה את מכבי תל אביב - כאשר לא ניתן היה להזיז אף אחד מהמשחקים בשל אילוצי לו"ז. ״"אנחנו נבוא מוכנים מבחינה פיזית, זה בטח לא אמור להשפיע עלינו", הוסיף שמחון. "יש לנו סגל עמוק ועייפות כזו או אחרת לא תהיה תירוץ".

בחולון חוששים כי שעת המשחק המאוחרת יחסית תגרום לכך שיבואו פחות אוהדים מכפי שהיו באים לו השעה היתה נוחה קצת יותר, כך או כך, במועדון מצפים לכ-4,000 אוהדים שייתנו אווירה שתהיה המשך ישיר לזו שהיתה מול מכבי ת"א. במועדון אגב גם שבעי רצון מקצב המכירה לחצי גמר הגביע, כשרוב הכרטיסים שהוקצו לקבוצה נמכרו.

הדפס