פלדין: "משחק שהוא חותמת לשלב בתים נהדר"

הניצחון של ירושלים לא הספיק למקום הראשון: "למדנו והתבגרנו כקבוצה"

רועי כהן
רועי כהן  07.02.19 - 00:40
תחילת כתבה

הפועל ירושלים קיוותה לסיים את הערב (רביעי) במקום הראשון בבית שלה בליגת האלופות של פיב"א, אבל בעקבות הניצחון של אא"ק אתונה היוונית, גם ה-83:85 הדרמטי שלה על דיז'ון בצרפת לא הספיק בסופו של דבר לראשות הבית. חניכיו של עודד קטש "הסתפקו" במקום השני ועיניהן נשואות כבר להגרלה של שמינית הגמר ביום שישי.

"זה היה משחק מוזר", ניתח קטש בסיום. "בסוף השגנו את הניצחון וזה מה שניקח מהמשחק הזה, יחד עם זה שלא היו פציעות. היו חסרים לנו שחקני מפתח ונאלצנו לשחק עם שחקנים לא בעמדות הטבעיות שלהם. בחצי השני נתנו לדיז'ון לחזור כי לא שיחקנו חכם מספיק ושמרנו על הכדור".

קטש נשאל האם פחד בדקות ההכרעה ואמר: "לא מכיר את המילה פחד בכדורסל. טיישון (תומאס) עשה עבודה טובה במהלך האחרון ועזר לנו לסגור את המשחק כמו שרצינו".

"זה היה משחק ארוך וקשה ואני שמח שהתעלינו בסוף", סיפר ג'יימס פלדין שסיים עם 18 נקודות, "למרות שהם הצליחו לנגוס בהפרש. כיף לסיים את שלב הבתים עם ניצחון. השארנו שני שחקני מפתח בבית ושיחקנו עם סגל קצר, בגלל זה התעייפנו בחצי השני. כל משחק חשוב לנו, עכשיו נחזור לישראל עם הניצחון הזה וניקח אותו להמשך הדרך. אני גאה בכולם, למדנו והתבגרנו כקבוצה. היה לנו שלב בתים נהדר והמשחק הזה היה החותמת".

הדפס