שמיר: "פציעת פניני כואבת לי באופן אישי"

חולון מחפשת מחליף ישראלי. קליין המריא לטיפול בארה"ב

עמרי מנהיים  16.04.19 - 13:46
תחילת כתבה

הפועל חולון תנסה מחר (רביעי) לנצח ב-6 נקודות ומעלה את ססארי האיטלקית ולעלות לגמר היורופקאפ. הקבוצה יצאה כבר אתמול לאיטליה, ולאחר עצירה ללילה במילאנו, שכללה אימון במתקן האימונים של ארמני מילאנו, היא המריאה הבוקר לסרדיניה.

חולוניה תחסר כמובן את גיא פניני, שגמר את העונה, וכן את טי.ג'יי קליין הפצוע בגבו. קליין המריא אתמול לארה"ב לשבועיים של טיפולים אצל הרופא של דאלאס מאבריקס מה-NBA - אותו רופא שטיפל בזמנו גם באמו, שחקנית הכדורסל ננסי ליברמן. בחולון מקווים כי הטיפול יעזור וקליין יוכל לחזור לשחק העונה.

"לפני ההתייחסות למשחק אקדים ואומר שכל פציעה של שחקן היא כואבת, אבל באופן אישי הפציעה של גיא היא קשה במיוחד", אמר דן שמיר. "אני אוהב אותו ורוצה לאחל לו החלמה מהירה, ומקווה מאד שנראה אותו חוזר לשחק בקרוב".

לאחר מכן התייחס המאמן למשחק עצמו: "כולם יודעים ומבינים שאנחנו מגיעים במצב לא פשוט, אבל רוצים לשחק כדורסל טוב, להיות חזקים מנטאלית וביחד. רק כך ניתן לעצמנו סיכוי לעשות דבר גדול בשביל הפועל חולון".

במקביל, ראשי הסגולים מחפשים שחקן ישראלי, שכן הפציעות של פניני וקליין הן מכה קשה במסגרת החוק הרוסי. בקבוצה בודקים את השוק, אלא שישנם מעט מאד שחקנים ישראלים פנויים ובשלב הזה של העונה קבוצות לא צפויות לשחרר שחקן כזה או אחר.

שמו של יהונתן שולדבראנד עלה, משום שהוא מתאים לתפקיד וגם בשל העובדה שאילת נמצאת בקשיים כלכליים, אבל הדרומיים מתנגדים לכך באופן נחרץ. "הוא חלק לגיטימי וחשוב מהקבוצה ולא נשחרר אותו. בטח לא לקבוצה שמתחרה איתנו בצמרת", הכריז שרון דרוקר.