שחר פאר הודחה בסיבוב השני באינדיאן וולס

מישהו מופתע? הישראלית נשברה בלי סוף, הפסידה 6:7, 6:3, 6:2 לזאקולפובה (22 בעולם) ונפרדה מהטורניר

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.13 - 08:12
פאר. עוד אכזבה (gettyimages)
פאר. עוד אכזבה (gettyimages)
תחילת כתבהכנראה שהדירוג העולמי לא משקר, וניסים או קסמים או לא קורים - ודאי שלא בטניס. שחר פאר, שהדרדרה עד למקום ה-128 בעולם בשל הישגיה לאחרונה, סיימה הלילה (בין שישי לשבת) את דרכה בטורניר האינדיאן וולס אחרי שנוצחה 6:7, 6:2, 6:3 בידי קלרה זאקולפובה.

הישראלית, שפתחה דווקא ברגל ימין את הטורניר היוקרתי במיאמי עם ניצחון נאה על מרינה ארקוביץ' המדורגת 63 בעולם, לא יכלה הפעם למשוכה הגבוהה שמולה. הצ'כית, מהמקום ה-22 בתבל, השיגה את ניצחונה הרביעי על המחבט הבכיר שלנו בארבעת המפגשים הישירים בין השתיים לאחר שעתיים ו-14 דקות.

זה דווקא התחיל טוב עבור פאר, שניצחה במערכה ראשונה די מוזרה - בה הגשות הפתיחה היוו דווקא חסרון. כל שחקנים שברה את יריבתה לא פחות מארבע פעמים ובשובר השיוויון היתה זו הישראלית שידעה להתעלות עם 2:7 בדרכה ל-0:1.

אלא שהיכולת של שחר בסרבים שוב הייתה בעוכריה: בסט השני היא כבר לא הצליחה לקחת נקודות על ההגשות של יריבתה, הכניסה רק 52% בסרב הראשון והפסידה 6:2. במערכה השלישית והקובעת לא ממש היה שינוי של מגמות: פאר שוב לא הצליחה לשמור על הסרב (נשברה שלוש פעמים), נוצחה 6:3 ונפרדה מהתחרות.

ומה קורה עם יתר השחקניות בטורניר? מריה שראפובה מחצה את פרנצ'סקה סקיאבונה 2:6, 1:6 ללא קושי, אגניישקה רדוואנסקה טיאטאה את מריה סאנצ'ס בתוצאה זהה. פטרה קביטוב תהיה גם כן בסיבוב השלישי בזכות 4:6, 6:3, 3:6 על אולגה גובורטסובה.