דומיניק תים וסשה זברב ייפגשו בגמר במדריד

0:2 לאוסטרי על קווין אנדרסון. הגרמני גבר על שפובלוב

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.18 - 00:18
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

דומיניק תים העפיל היום (שבת) לגמר טורניר מדריד לאחר שניצח 4:6, 2:6 את קווין אנדרסון תוך שעה ו-26 דקות. האוסטרי, שבגמר השנה שעברה הפסיד לרפאל נדאל, אבל גמל לשור ממאיורקה בחצי הגמר אתמול, יפגוש בגמר את סשה זברב שניצח את דניס שפובלוב .

תים בן ה-24, שמדורג במקום השביעי בעולם וחבט 16 ווינרים במהלך ההתמודדות, שבר את אנדרסון במשחקון הראשון של המשחק בדרך לניצחון 4:6 תוך 50 דקות. המערכה השנייה הייתה קצת יותר קלה עבור תים ששבר פעמיים את הדרום אפריקאי והכריע את המשחק עם 2:6.

האוסטרי אוהב לשחק במדריד והמאזן שלו בבירת ספרד עומד על עשרה ניצחונות ורק שני הפסדים. מעבר לכך, זה היה הניצחון הראשון אי פעם של תים מול אנדרסון, לאחר שישה הפסדים, כולם על משטחים קשים. כזכור, תים קטע את רצף 21 הניצחונות של נדאל על חימר.

חצי הגמר השני, בין זברב לשפובלוב, היה אפילו קצר וחד צדדי יותר. לגרמני הפסיקה שבירה אחת במערכה הראשונה כדי לחתום אותה תוך 35 דקות בלבד עם 4:6. שאפובלוב איבד את הריכוז במערכה השנייה ונשבר כבר במשחקון ההגשה הראשון שלו. שתי שבירות נוספות הספיקו לו כדי לנצח 1:6 ולהכריע את ההתמודדות תוך 23 דקות.

הקנדי סבל מהגשה חלשה מאוד עם 58% הצלחה בלבד בסרב הראשון ו-40% בשני. הקנדי גם לא הצליח להציל אף נקודות שבירה במהלך המשחק. אחרי שבתחילת החודש זברב זכה בטורניר מינכן, המדורג שלישי בעולם יכול להפוך את מאי לחודש חלומי אפילו יותר מבחינתו.

הדפס