אלכסנדר זברב זכה באליפות מדריד הפתוחה

4:6, 4:6 על ת'ים ותואר מאסטרס שלישי לגרמני בן ה-21

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.18 - 21:26
זברב מוכן לרולאן גארוס (GETTY)
זברב מוכן לרולאן גארוס (GETTY)
תחילת כתבה

אלכסנדר זברב ממשיך לעלות בשמי הטניס העולמי. הגרמני הצעיר זכה הערב (ראשון) באליפות מדריד הפתוחה לאחר ניצחון קליל 4:6, 4:6 על דומיניק ת'ים בתוך שעה ו-19 דקות בלבד. המדורג שלישי בעולם זכה בתארו השמיני בקריירה ומאסטרס 1,000 שלישי כשהוא רק בן 21.

פחות מחודש לפני שהרולאן גארוס יוצא לדרך וזברב נראה פשוט מעולה. הגרמני גבר בדרך לתואר על יריבים לא קלים בכלל כמו ג'ון איסנר ודניס שפובלוב ועשה זאת כשהוא לא שומט ולו מערכה אחת בלבד. למעשה, הגרמני רושם החודש שמונה ניצחונות רצופים ביחידים עם איבוד מערכה אחת בלבד באליפות מינכן בה גם זכה.

גם מול ת'ים, שהפתיע ברבע הגמר את רפאל נדאל ועצר אותו אחרי 50 ניצחונות במערכות על חימר, זברב לא התקשה במיוחד. הגרמני שבר בהזדמנות הראשונה שניתנה לו בשתי המערכות ושמר על ההגשות שלו כל הדרך לניצחון קליל. המדורג שלישי לא סבל מאף טעות כפולה לעומת שתיים של יריבו והשיג 78% אחוזים מנקודות ההגשה שלו.

בסוף החודש כאמור, המייג'ור השני של 2018, הרולאן גארוס ייצא לדרכו. אם עד עכשיו השיא של זברב בגראנד סלאמים עומד על הסיבוב הרביעי בלבד (ווימבלדון 2017), נראה שהפעם הוא מגיע במומנטום מטורף.

הדפס