רומא: נדאל הדיח את שפובלוב והעפיל לרבע

הספרדי יפגוש את פוניני. גופן עלה אחרי פרישה של דל פוטרו. גם זברב, צ'יליץ', נישיקורי וג'וקוביץ' בשלב הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.18 - 18:15
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

שמינית הגמר של טורניר רומא בטניס נערך היום (חמישי), יממה בלבד לאחר שהסתיים השלב של 32 האחרונים. רפאל נדאל, המדורג השני הבכיר בעולם, המשיך בריצה שלו ועלה ללא קושי לרבע עם ניצחון 0:2 מול דניס שפובלוב. גם אלכסנדר זברב, מארין צ'יליץ', קיי נישיקורי, נובאק ג'וקוביץ' ודויד גופן העפילו.

הספרדי המצוין ניצח את הקנדי 4:6, 1:6 אחרי שעה ו-24 דקות. במערכה הראשונה הצליח נדאל לשבור את שפובלוב בכדי לעלות ליתרון 3:5, ומשם להשלים את הסט. לאחר מכן לקנדי ממוצא ישראלי כבר נגמר הכוח מול השור, שדרס ללא מעצורים בסט השני. בשלב הבא יפגוש נדאל את פאביו פוניני, שגבר על פטר גויובצ'יק 4:6, 4:6.

כמו כן, דויד גופן עלה לרבע הגמר אחרי שיריבו, חואן מרטין דל פוטרו, פרש במהלך ההתמודדות. הבלגי עלה ליתרון 0:1 אחרי 2:6 מהיר. בסט השני הוביל הארגנטינאי 4:5, אך נאלץ לנטוש בשל פציעה. גופן יתמודד מול אלכסנדר זברב ברבע הגמר, אחרי שזה גבר 0:2 (5:7, 6:7) על קייל אדמונד כעבור שעתיים קשוחות.

שניים נוספים שייפגשו בשלב הבא הם קיי נישיקורי ונובאק ג'וקוביץ'. היפני ניצח בקלילות את פיליפ קולשרייבר, 1:6, 2:6. הסרבי גבר 1:6, 5:7 על אלברט ראמוס. גם מארין צ'יליץ' העפיל לרבע, אחרי ניצחון 3:6, 4:6 על בנואה פייר.

הדפס