וויליאמס תפגוש את קרבר בגמר ווימבלדון

צפו: סרינה גברה על גורג'ס ותחפש תואר ראשון מאז הלידה

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.18 - 19:14
תחילת כתבה

סרינה וויליאמס רק חזרה מחופשת לידה, אבל נדמה שהיא מעולם לא נעדרה ממגרשי הטניס. היום (חמישי) היא העפילה לגמר טורניר ווימבלדון בפעם העשירית לאחר שניצחה 2:6, 4:6 את יוליה גורג'ס הגרמנייה תוך שעה ו-12 דקות. האמריקאית תפגוש בגמר את אנג'ליק קרבר שטיילה מול ילנה אוסטפנקו וניצחה 3:6, 3:6. מדובר בשחזור משחק הגמר מ-2016.

סרינה, המדורגת במקום ה-25 בטורניר ו-181 בעולם, כמעט ונשברה במשחקון השלישי, אבל לאחר שצלחה את את המשוכה הזאת, היא הראתה עליונות על גורג'ס ושברה פעמיים בדרך לניצחון קליל במערכה הראשונה. הגרמנייה חזרה משבירה במערכה השנייה והצליחה לשבור את וויליאמס בדרך ל-5:4, אבל נשברה מיד לאחר מכן במשחקון מושלם של האמריקאית.

למרות שלגורג'ס היו יותר ווינרים מלוויליאמס (20 מול 16), היא גם רשמה יותר טעויות בלתי מחויבות, ונכנעה לעוצמות של יריבתה. וויליאמס בת ה-36 תנסה להשלים ביום שבת זכייה שמינית בטורניר.

קרבר, שהייתה מדורגת ראשונה בעולם רק לפני שנתיים, חזרה השנה לטופ העולמי, הגיעה לחצי גמר אוסטרליה לרבע ברולאן גארוס ועם טורניר מרשים קיבלה הזדמנות להניף מייג'ור שלישי. בכל חמשת משחקיה בטורניר, הגרמנייה איבדה מערכה אחת בלבד וגם הפעם היא פשוט הייתה בלתי ניתנת לעצירה.

אוסטפנקו, שהייתה הסנסציה של רולאן גארוס 2017 הגיעה לחצי גמר גראנד סלאם בפעם השנייה בתולדותיה וחוסר הנסיון השפיע עליה. הלטבית בת ה-21 נשברה בשלושה משחקוני הגשה רצופים, תוך שהיא סובלת משלוש טעויות כפולות לעומת אפס של קרבר ומוסיפה 17 טעויות בלתי מחויבות.

צפו בניצחון של קרבר>>

הדפס