ארליך וסיטאק זכו בטורניר ניופורט

תואר 20 לישראלי אחרי 1:6, 2:6 על ארבלו ורייס-וארלה

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.18 - 08:27
(ATP)
(ATP)
תחילת כתבה

יוני ארליך קטף לפנות בוקר (בין שבת לראשון) את תואר ה-ATP ה-20 שלו בסבב הזוגות, כאשר זכה עם בן זוגו, ארטם סיטאק, בטורניר ניופורט. השניים גברו בגמר 1:6, 2:6 על המדורגים 4 בתחרות, מרסלו ארבלו ומיגל אנחל רייס-וארלה תוך 53 דקות.

האל סלבדורי והמקסיקני איבדו שתי נקודות משחקון כבר במשחקון השני בדרך לפיגור 5:0 לפני שעלו על הלוח, אבל לא יותר מכך. ארליך וסיטאק לא הרפו ושברו כבר בפתיחת המערכה השניה, הזוג שמנגד צימק ל-3:2, אבל הצמד הישראלי-ניו זילנדי רץ ל-2:5 ומשם הדרך לניצחון הייתה סלולה.

ארליך וסיטאק ניצלו 4 מ-7 נקודות השבירה שלהם ולא אפשרו ליריבים אפילו נקודת שבירה אחת במשך כל המשחק. זו התחרות הראשונה של השניים ביחד השנה, לאחר שבעבר שיתפו פעולה באליפות ארה"ב ב-2015 והודחו כבר אחרי סיבוב אחד. 

"בדיוק שיחקנו אחד נגד השני בווימבלדון והוא שיחק די טוב", אמר סיטאק לאחר הזכייה, "ידעתי שנוכל ללכת עד הסוף. זה נהדר שיש את הניסיון שלו, הוא שיחק את כל הנקודות החשובות כמו גדול. אני מאושר מהדרך בה שיחקנו".

"אני גאה בעצמי שאני ממשיך ככה", הוסיף ארליך עצמו, "שיחקתי טוב השבוע. יש לי כימיה טובה עם ארטם ואנרגיה טובה ביחד. אני שמח שהתחברנו במהירות ומהמשחק הראשון היינו סולידיים ביחד. עזרנו אחד לשני להיות הכי טובים שאנחנו יכולים".

הדפס