פלישקובה טיילה עם 0:2 על ווז'ניאקי

טורניר סוף השנה: צפו ב-0:2 של סביטולינה על קביטובה

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.18 - 16:15
תחילת כתבה

טורניר סוף השנה בטניס הנשים נפתח היום (ראשון) בסערה. קרולינה פלישקובה, המדורגת 8 בעולם, הביסה עם 0:2 מהיר את קרולין ווז'ניאקי השלישית בעולם, אחרי 2:6, 4:6 תוך 1:34 שעות בלבד. עוד לפני כן, גברה אלינה סביטולינה (7 בעולם) 0:2 (3:6, 3:6) על פטרה קביטובה (5 בעולם).

פלישקובה השיגה את הניצחון היוקרתי על הדנית בעזרת שתי שבירות רצופות במערכה הראשונה, שהובילה ל-2:6 תוך 37 דקות בלבד. המערכה השנייה הייתה מעט יותר ארוכה, כאשר לווז'ניאקי היו לא פחות משש אפשרויות שבירה שהיא לא ניצלה. פלישקובה שברה אותה במשחקון הראשון, וסגרה עניין במשחקון המנצח שלה שקבע 4:6 בסיום.

בהתמודדות השנייה, סביטולינה נהנתה משבע שגיאות כפולות ולא פחות מ-29 שגיאות לא מחויבות של יריבתה. האוקראינית שברה את יריבתה פעמיים בתום הסט הראשון בדרך ל-3:6, כאשר בשני שבירה אחת הספיקה כדי להשיג תוצאה דומה.

האליפות כוללת את שמונה הטניסאיות הבכירות בדירוג העולמי, כאשר נעדרת ממנה סימונה האלפ המדורגת ראשונה. לפיכך, קיקי ברטנס התשיעית זומנה לטורניר, שמחולק לשני בתים של ארבע מתמודדות בכל בית. מחר ייפתחו משחקי הבית השני כשנעמי אוסקה, אלופת ארה"ב הפתוחה, תפגוש את סלואן סטיבנס, וברטנס תתמודד מול אלופת ווימבלדון המכהנת, אנג'ליק קרבר.

הדפס