התאושש. צפו: 0:2 לפדרר על ת'ים בלונדון

השווייצרי השכיח את ההפסד לנישיקורי והשיג ניצחון בכורה בטורניר סוף השנה בלונדון. צפו: אנדרסון טייל מול היפני

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.18 - 23:18
תחילת כתבה

(בווידאו: תקציר הניצחון של פדרר)

שלב הבתים של טורניר סוף השנה בטניס העולמי המשיך היום (שלישי), כאשר במוקד הצליח רוג'ר פדרר להשכיח את ההפסד לקיי נישיקורי במחזור הראשון עם ניצחון קליל 0:2 (2:6, 3:6) על דומיניק ת'ים. עוד לפני כן, קווין אנדרסון המשיך להרשים עם ניצחון שני, כאשר דרס תוך קצת יותר משעה את היפני שניצח את פדרר, עם 0:2 מהיר מאד (0:6, 1:6).

השווייצרי (3 בעולם) פתח את המשחק עם הצלה של נקודת שבירה במשחקון הראשון, ושתי שבירות משלו עזרו לו לנצח 2:6 את המערכה הראשונה כעבור כחצי שעה בלבד. 32 שגיאות לא מחויבות של האוסטרי (8 בעולם) לא עזרו לו לחזור לעניינים, וגם בסט השני נשבר פעמיים, ופדרר שייט בדרך ל-3:6.

אנדרסון (6 בעולם) נעזר בעשרה אייסים לעומת שניים בלבד של יריבו, כאשר נישיקורי (9 בעולם) גם רשם כמות כפולה של שגיאות לא מחויבות - 24 לעומת 12 של אנדרסון. בסט הראשון היפני הציל לא פחות מ-5 נקודות שבירה, אך נשבר בכל מקרה שלוש פעמים והפסיד 0:6 די בזריזות.

הדרום אפריקאי המשיך לטייל גם במערכה השנייה כשעלה ליתרון 0:5. נישיקורי לקח משחקון כבוד אחד, אך לא מנע את ההפסד במשחקון הבא והפסיד במשחק כולו, שלא הזכיר בכלל את היכולת שסיפק בניצחון מול פדרר.

צפו בנישיקורי מובס ע"י אנדרסון >>

הדפס