חזרה לא פשוטה: נדאל הודח מאבו דאבי

הספרדי נוצח 4:6, 6:3, 6:4 ע"י אנדרסון בחצי הגמר במפרץ. ג'וקוביץ', שניצח 4:6, 2:6 את חצ'אנוב, יפגוש את הדרום אפריקני בגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.12.18 - 18:29
תחילת כתבה

אחרי שלושה חודשים וחצי בחוץ, רפאל נדאל חזר היום (שישי) למגרשים ולמד על בשרו כי הדרך לצמרת עוד ארוכה. הטניסאי הספרדי הפסיד 4:6, 6:3, 6:4 לקווין אנדרסון בחצי גמר טורניר הראווה באבו דאבי שפותח את הסבב העולמי בטניס.

נדאל שעבר ניתוח מאז הפציעה בחצי גמר טורניר ארה"ב פתח טוב וגם זכה בניצחון במערכה הראשון. המשחק היה יכול ללכת לכיוונו מספר פעמים במהלך הסט המכריע, אבל לא הצליח לנצל את הזדמנויות השבירה שהיו לו. אנדרסון חבט לא פחות מ-16 אייסים, לעומת 4 בלבד של הספרדי המתקמבק, שביצע יותר שגיאות בלתי מחוייבות (10-19). "זו לא הדרך הכי טובה להתחיל את העונה", אמר בסיום נדאל שזכה ארבע פעמים בעבר בתואר במפרץ ויירד למאבק על המקום השלישי.

משחק הגמר בהשתתפותו של הדרום אפריקאי, שזכה אשתקד בתואר, יתקיים בשבת. אנדרסון יפגוש שם את נובאק ג'וקוביץ' שניצח 4:6, 2:6 את קארן חצ'אנוב הרוסי. הסרבי, שמדורג ראשון בעולם לא הזיע יתר על המידה מול הרוסי שמדורג 11. במערכה הראשונה הוא שבר פעמיים וניצח תוך 37 דקות, השנייה הייתה אפילו יותר קלה ונזקקו לו 27 דקות נוספות בשביל לנצח את חצ'אנוב בפעם השנייה בקריירה.

הדפס