לא התאושש: פדרר הודח מטורניר סינסינטי

צפו: השווייצרי הובס בשתי מערכות מול אנדריי רובלב הרוסי, ג'וקוביץ' שייט עם 3:6, 4:6 על קארנו בוסטה

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.08.19 - 00:04

תגיות: טניס

תחילת כתבה

חודש ויום אחרי שהפסיד באחד הגמרים הזכורים אי פעם של ווימבלדון לנובאק ג'וקוביץ', נדמה שרוג'ר פדרר עדיין לא התאושש. הערב (חמישי), המדורג שלישי בעולם הפסיד בשתי מערכות, 6:3, 6:4 לאנדריי רובלב הרוסי והודח בשלב שמינית גמר טורניר סינסינטי.

פדרר, שאתמול ניצח באותה תוצאה את חואן איגנסיו לונדרו הארגנטינאי, נכתש תוך בסה"כ שעה ושלוש דקות מול רובלב, שהפגין עליונות בסרב הראשון (82% מול 63% בלבד של השוויצרי). ברבע הגמר צפוי לו דרבי רוסי מול דניל מדבדב, שגבר 0:2 על יאן לנארד שטרוף הגרמני.

מי שניצח את פדרר בגמר ווימבלדון רק לפני חודש וחצי, נובאק ג'וקוביץ', נראה מפוקס בהרבה ועשה את המוטל עליו בדרך לרבע הגמר עם 3:6, 4:6 על פאבלו קארנו בוסטה בתוך שעה ו-31 דקות. נולה שמר על ההגשות שלו, תוך שהוא מנחית שמונה אייסים ונאלץ להציל רק ארבע נקודות שבירה לכל אורך המשחק, ומול זה לספרדי לא היה מענה.

מדובר, למעשה, במשחק השני בלבד של ג'וקוביץ' מאז אותה זכיה בווימבלדון והוא כמובן גם מכוון לזכיה בגראנד סלאם האחרון של 2019 - אליפות ארצות הברית הפתוחה, שתצא לדרך בעוד פחות משבועיים. תואר בסינסינטי בהחלט יוכל להביא אותו אליה במומנטום נהדר, אבל קודם לכן יצטרך לעבור את לוקא פוי ברבע הגמר.

שני רבעי גמר נוספים נקבעו, כאשר רוברטו באוטיסטה-אגוט הספרדי (גבר על מיומיר קצ'מאנוביץ' 1:6, 2:6) יפגוש את רישאר גאסקה הצרפתי (6:7, 3:6 על דייגו שוורצמן), ויושיהיטו נישיוקה היפני (0:2 על דה מינאור האוסטרלי) יפגוש את הבלגי דויד גופן.

צפו בנולה משייט לרבע הגמר>>>