דאנק השנה? צפו בהטבעה העוצמתית של רייס

כוכב חולון עם רגע מפלצתי. הולוואי: "יכולים לזכות בגביע"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  31.12.17 - 10:01
תחילת כתבה

שני תארים משמעותיים יש להפועל חולון בארון: אליפות בשנת 2008 וגביע ב-2009. המשותף לשניהם, הוא האולם בו הושגו - ביד אליהו. העונה היא תחזור לשם פעם נוספת, לחצי גמר גביע המדינה, אחרי ניצחון דרמטי במיוחד, 98:100 על מכבי ראשון לציון אמש (שבת).

לחצי הגמר, בחולוניה מבטיחים שהם יביאו כמות אוהדים מכובדת - כאשר כל הכרטיסים שיוצאו למכירה על ידי האיגוד, ייחטפו. ״קורה פה משהו טוב מאז פתיחת העונה מכל הבחינות״, אמרו במועדון. ״יש לנו כלים מצוינים והרבה כישרון, אבל אנחנו יודעים גם לנצח משחקים בשיניים״.

דן שמיר לא היה מרוצה ממשחק ההגנה במחצית הראשונה, אבל ברבע השלישי הגיע שיפור גדול, כאשר מי שקיבל את רוב המילים החמות היה טו הולוואי. גלן רייס אמנם כיכב כהרגלו עם 33 נקודות, כולל דאנק עוצמתי שלא רואים כל יום (צפו בווידאו), אבל לתרומה כל כך גדולה מהרכז שרק חזר מפציעה ארוכה לא ציפו בחולון.

לפני המשחק, הגארד היה נראה מתוסכל משום שידע כי הוא לא צפוי לשחק הרבה, כדי שיחזור בהדרגה. אלא שבעיית עבירות מוקדמת של קורי וולדן וכמות מוגבלת של דקות של שלומי הרוש סידרו לו 24 דקות על הפרקט - והוא החזיר בגדול למאמן שלו.

״אני מניח שדן (שמיר) השתמש בי יותר ממה שהוא תיכנן, אבל זה טוב לי כדי לחזור לקצב ולכושר״, סיכם הגארד שסיים עם 16 נקודות, רובן המכריע במאני טיים. ״זה היה משחק גביע והזדמנות להעפיל לחצי הגמר לעיני האוהדים שלנו, כך שרציתי לשחק חזק ככל שניתן כדי להשיג את הניצחון״.

הולוואי הוסיף: ״הרגשתי את הכאב של הפציעה, אבל שיחקתי עם אדרנלין ועברתי את זה. דן שמיר הוא מנהיג אדיר ויש לנו שחקנים שיודעים להשיג ניצחון. אפשר ללכת עד הסוף ואני יודע שזה כבר קרה בעבר. יש לנו הזדמנות לזכות בגביע".

הדפס