גרינברג: "הפסד כואב, נתנו הכל על המגרש"

אשדוד מעכלת את ההפסד למכבי תל אביב ואי עלייה לגמר. צ'וברביץ': "נכנעו לעייפות"

רועי כהן
רועי כהן  12.02.18 - 21:52
תחילת כתבה

מכבי אשדוד הייתה קרובה מאוד הערב (שני) לגמר גביע המדינה שני בתולדותיה אחרי שהובילה בשמונה נקודות על מכבי תל אביב במהלך הרבע האחרון. לצערה, האופי של הצהובים עשה שוב את שלו והמשחק הסתיים בהפסד 76:73 ושברון לב מצידם של הדרומיים.

"זה הפסד כואב, נתנו הכל על המגרש", אמר בסיום מאמן אשדוד, בראד גרינברג. "צריך לתת להם את הקרדיט, הם הצליחו לחזור מפיגור. יש לי הרבה כבוד לנבן, הוא מאמן מעולה ובחור נפלא ואני מרגיש רע בכל פעם שמאמן מורחק, בתור אחד שזה קרה לו כמה פעמים בעבר. השחקנים שלי עשו הכל, אבל מכבי הידקה את ההגנה שלה ואנחנו לא הצלחנו לקלוע ועשינו מספר שגיאות. אני לוקח את זה על עצמי, הייתי צריך לגרום לשחקנים שלי לעשות דברים יותר נכונים בדקות האחרונות".

"אני חושב שכבר לא היה לנו אוויר בדקות האחרונות", אמר בסיום אלכס צ'וברביץ' שהיה נפלא עם 18 נקודות ו-18 ריבאונדים. "היו לנו כמה איבודים, עשינו טעויות וזה מה שגרם למכבי לברוח לנו. בלי להרחקה לא היה שום קשר למה שקרה בסיום. היינו במשחק כל הערב, הובלנו ושלטנו בקצב ובדקות האחרונות העייפות הכריעה אותנו".

"הרגשתי שזה משחק שלנו", סיפר סק הנרי, "החטאנו זריקות שבדרך כלל אנחנו קולעים. זה היה מאמץ קבוצתי אדיר. המשחק הזה היה בידיים שלנו. אני שמח מאיך ששמרנו בהגנה אבל אנחנו יודעים שהיינו יכולים לנצח, אנחנוו יודעים מה אנחנו שווים. הראינו לכולם שאנחנו הרבה יותר טובים היום ממה שהיינו לפני מספר שבועות".