ההיכל בגמר יהיה מלא, אושרו דגלי פריסה

מאות בודדות של כרטיסים נותרו למפגש בין מכבי ת"א לחולון

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.02.18 - 11:24
תחילת כתבה

היכל מנורה מבטחים יהיה מלא עד אפס מקום מחר (חמישי) בגמר גביע המדינה. מאות כרטיסים נותרו רק אצל מכבי תל אביב, שמוכרת בשלב זה רק למנוייה וגם הכרטיסים האלו יאזלו בקרוב. כל קבוצה קיבלה למכירה לקהל אוהדיה 4,200 כרטיסים ועוד כ-1,700 נמכרו תוך שעות בודדות באתר משרד הכרטיסים לאן.

האבטחה באירוע תהיה גדולה במעט בהשוואה לזו שהייתה בחצי הגמר. 439 סדרנים ומאבטחים ועוד כ-80 שוטרים יוצבו בהיכל, בנוסף ל-26 שוטרי תנועה שינסו להקל על העומסים באיזו ההיכל. המשטרה מבקשת מהקהל להקדים להגיע בגלל בדיקות שיערכו במקום בגלל נוכחותו של נשיא המדינה ומחוץ להיכל יתבצעו בדיקות נשפנים כדי למנוע כניסת אנשים שתויים להיכל לפי חוק הספורט.

לאחר פרשת דגל הפריסה של הפועל חולון בחצי הגמר, שני מחנות האוהדים של הקבוצות קיבלו אישור המשטרה להעלות ליציע דגלי פריסה, כך שהתפאורה צפויה להיות מרשימה. בנוסף, האיגוד יחלק במשחק 11,000 דגלוני ישראל ויבקש מהקהל לנופף בהם עם כניסת נשיא המדינה ראובן ריבלין בדקות שלפני המשחק.

שתי הקבוצות יעלו להצגת השחקנים עם חולצה זהה, לציון 70 שנים לכדורסל הישראלי וילבשו אותן בזמן לחיצות הידיים לנשיא ושרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב. כל זה בהמשך לתערוכת 70 שנה לכדורסל הישראלי, הנמצאת בהיכל מאז יום ראשון. בסיום הרבע הראשון יקבל גבריאל צאצאשווילי מקבוצת הפועל עמק יזרעאל את תואר השחקן המצטיין בליגת העל לנוער ע"ש תנחום כהן מינץ ממשפחת כהן מינץ.

הדפס