"ידעתי שיבוא יום ואשחק מול מכבי על תואר"

אלכסנדר וחולון מוכנים לגמר: "הם צריכים להוכיח שהם יכולים לנצח אותנו, נעשה הכל כדי לזכות בגביע"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.02.18 - 19:23
תחילת כתבה

הפועל חולון סופרת את הדקות. הערב (רביעי) היא קיימה את האימון המסכם שלה לקראת גמר גביע המדינה מול מכבי תל אביב, בתקווה לזכות בתואר השני בחשיבותו בפעם השנייה בתולדות המועדון. באימון לא השתתף קורי וולדן, שייעדר כחודש וחצי, כאשר מי שהגיע לתמוך מקרוב הוא הבעלים שלמה אייזיק.

האוהדים הסגולים-צהובים התנפלו על הכרטיסים ו-4,200 מהם יגדשו מחר את ההיכל. הביקוש לכרטיסים היה עצום ובמועדון פנו לאיגוד בבקשה לקבל כרטיסים נוספים, אך נענו בשלילה בשל העובדה שכל הכרטיסים נמכרו.

ג׳ו אלכסנדר, שקיבל תדרוך מיוחד מעושר המאמן עופר רון בסיום האימון, יפגוש את האקסית וינסה למנוע ממנה גביע תשיעי ברציפות. ״היו הרבה קבוצות שלא רצו אותי, ומכבי היא עוד אחת, היא כבר היסטוריה עבורי״, אמר הפורוורד. ״ידעתי שבסופו של דבר יבוא יום שאני אשחק מול מכבי על תואר״.

חולוניה, כזכור, כבר רשמה העונה ניצחון גדול בהיכל, ותנסה לחגוג בפעם השנייה על הצהובים בביתם. ״אנחנו צריכים להיות עצמנו. שיחקנו נגד כל הקבוצות בליגה וניצחנו קבוצות טובות, אנחנו רק צריכים להיות עצמנו״, הוסיף אלכסנדר. ״מכבי צריכה להוכיח שהיא יכולה לנצח אותנו, כי זה עוד לא קרה העונה״.

אלכסנדר דיבר גם על החשיבות של הגביע למועדון. "אני יודע מה המשמעות של המשחק הזה. זה לא לחץ שונה מהגמרים שהייתי עם מכבי, כולם רוצים לנצח. המשחק מול ירושלים נתן לנו בטחון ואנחנו נעשה הכל כדי לזכות בתואר הזה״.

הדפס