אביו של גלן רייס תקף: "במכבי ת"א היו שותקים, אם היו מנצחים"

שחקן העבר נגד הביקורות של הצהובים על השיפוט. דיאנדרה קיין השיב: "לא מודאגים מהשטויות שאתה כותב"

רועי כהן
רועי כהן  16.02.18 - 19:20
תחילת כתבה

הזכייה הדרמטית של הפועל חולון בגביע המדינה וההאשמות הקשות של שחקני מכבי תל אביב כנגד השופטים עדיין נמצאים במוקד והערב (שישי) התפתח קרב ציוצים חריג בטוויטר בין אביו של גיבור הניצחון של חולוניה, גלן רייס, לגארד הצהובים, דיאנדרה קיין.

"הלוואי וקבוצות שהפסידו לא יאשימו את השופטים כל כך, לפעמים יש שריקות שלא מתקבלות", צייץ רייס בתגובה לביקורת החריפה של שחקני ואנשי מכבי תל אביב מיד לאחר סיום המשחק אמש. "אם הם (מכבי תל אביב) היו מנצחים, הם היו סותמים את הפה. חייבים ללמוד איך לשחק ולהתגבר על זה כי להתלונן רק מחמיר את הדברים. מבין כל האנשים, נוריס קול יודע את זה".

בשלב הזה, דיאנדרה קיין הגיב לאבא רייס וצייץ בחזרה: "תפסיק! אתה יודע שהשריקות של השופטים היו בולשיט. אנחנו לא מודאגים מהשטויות שאתה מדבר עליהן. ברכות על הזכייה, זה היה שמונה נגד חמישה".

גלן רייס האבא השיב: "בגלל זה אמרתי שיש שריקות שלא מתקבלות. כן, שופטים לפעמים טועים אבל לטעון לרמאות זה חזק ואתה שומע את זה רק מהקבוצה המפסידה. למה?? אני אומר לבן שלי להתאים עצמו לזה ולהמשיך לשחק כרגיל. זה מה שווינרים עושים".

קרב הציוצים בין השניים נמשך, אבל הרוחות נרגעו. קיין הגיב בקצרה: "אתה יודע שהשופטים נוראיים, עזוב". רייס האבא שוב השיב לו: "לא צפיתי במשחק, אז אני לא יכול להביע את דעתי, אבל כמו שאמרתי צריך להגיע מוכנים מספיק טוב כדי להתמודד עם זה וכדי שזה לא יפגע במשחק שלך".

קיין השיב: "אתה צודק לחלוטין. חשבתי על זה במשך כל המשחק וגם אמרתי את זה לגלן רייס ג'וניור כי הוא יודע איך זה בליגה הזו, אבל אתה צודק גלן הגדול". רייס האבא חתם את הדיון: "אם אני יכול לעזור לך, אני אעשה את זה. רק מנסה לשמור על החבר'ה בפוקוס על משימה. אני עם כולכם, אתם מתחרים אחד בשני ומישהו צריך להפסיד. אני מקבל את זה, אבל תישארו על המשימה. שופטים לא יכולים להיות צודקים כל הזמן. הם מנסים".

הדפס