סימפסון יערוך בכורה בראשל"צ מול נהריה

הכתומים ישחקו עם ארבעה זרים. אלפסי יהנה מסגל מלא מנגד

עמרי מנהיים  23.12.18 - 16:56
תחילת כתבה

שלב שמינית גמר גביע המדינה ימשך לו מחר (שני) עם משחק אחד בלבד: מכבי ראשון לציון תארח את עירוני נהריה במאבק על הכרטיס לשלב הבא. בסיום המשחק תתקיים הגרלת רבע הגמר, כאשר המשחקים צפויים להתקיים במוצ"ש, ראשון ואולי גם בשני.

שתי הקבוצות מגיעות בעיצומה של עונה לא טובה במיוחד בליגה, כאשר הן במאזן זהה של שלושה ניצחונות לעומת שבעה הפסדים. במפגש הראשון בין השתיים, ניצחו הכתומים 58:75, אלא שמאז שתי הקבוצות החליפו מאמן: גיא גודס בא במקומו של צביקה שרף ואילו אריק אלפסי הגיע על חשבון מיקי גורקה. זה יהיה מפגש בין שתי קבוצות השלשות הרעות בליגה - ראשל"צ עם 27.8 אחוזים מעבר לקשת, נהריה אפילו מעמידה ממוצעים טובים פחות, עם 26.9, אם כי כל אחת מהן מסיימת משחק עם שבע שלשות בממוצע.

ראשון תשחק מחר, סוף סוף, עם ארבעה זרים, לאחר החתמתו של דיימון סימפסון שנחת אמש בישראל. הפורוורד-סנטר יפתח קדנציה בקבוצה הרביעית שלו בישראל, אחרי שעבר באשדוד, נס ציונה ומכבי תל אביב. הוא יעמיק את הקו הקדמי של גודס, לצידם של איתי שגב ודשון סטיבנס.

נהריה, מנגד, במצב רוח מרומם אחרי הניצחון המרשים על הפועל תל אביב במחזור הקודם. לרשותו של אלפסי יעמוד סגל מלא, והוא יקווה לראות את יפתח זיו ממשיך בכושרו הטוב. רכז נבחרת ישראל הוא שחקן המפתח של נהריה, עם 12.6 נקודות בניצחונות לעומת 7.7 בהפסדים.

הדפס