"הכדורסל בארץ מושחת. אוסף של מטומטמים"

האזינו להשתלחות של הדר, שתקף מילולית את שדר ערוץ הספורט

עמרי מנהיים  29.12.18 - 23:56
תחילת כתבה

הפועל באר שבע הפסידה הערב (שבת) במשחק צמוד ודרמטי כשנכנעה 95:94 לאחר הארכה להפועל תל אביב ברבע גמר גביע המדינה. אבל את הכותרת תפס בסיום המשחק המאמן רמי הדר, שתקף בצורה חסרת תקדים את איגוד הכדורסל, השופטים וחלק מכלי התקשורת, במה שייזכר כנראה כ-"נאום המטומטמים" של הכדורסל הישראלי.

על המשחק אמר: "להפועל ת"א יש כישרון פי שתיים מאיתנו. המעניין זה איך הגענו למצב הזה. אנחנו משחקים עם קבוצות יותר טובות, אבל לנו יש אנשים יותר טובים. אני לא עצוב ולא מתאבל על המשחק הזה כי אני כ"כ נהנה פה וכ"כ אוהב את מה שיש לי שזה פשוט לא משנה. אני מקבל כל דבר בהאהבה. עם החבר'ה האלה אני יכול לרוץ ולכבוש את הבופור. אני מאמין שהקבוצה הזאת עוד תגיע לפלייאוף".

ואז תקף: "לא משנה מה יגידו כל המטומטמים למיניהם. זה פשוט לא חשוב. זו חבורה של אנשים שיש לי את הזכות לאמן אותם. מטומטמים לא חסר. אני לא כועס. אני אומר את האמת. הם מטומטמים. הכדורסל הישראלי מושחת. זה אוסף של מטומטמים וצריך מישהו לקום ולהגיד את זה. הכדורסל הישראלי ככלל מושחת. אני צריך להעמיד את הקבוצה שלי והעמדתי את הקבוצה שלי כמו פנתרים היום. אין לי כעס. זו המציאות. אני חי בתוך עמי אני מכיר את כל הכלבים האלה והכל בסדר".

יש לציין כי הדר תקף באופן מילולי את שדר ערוץ הספורט, גיל ברק, בסיום המשחק. לאחר מכן אמר על התקשורת: "הכותרות של הבני ז**** לא מעניינות אותי. אין לי שום עניין במה שהם כותבים. הם כתבו עליי כבר הכל, כולל כולם. הם יכולים להמשיך לכתוב. הנה אני חי עם ז'קט ב-2,000 דולר. אני נראה בסדר? זה הכל. זה מהכסף שהרווחתי קראיובה, הז'קט".

תגובת הפועל ב"ש לדברים: "עברנו ימים לא קלים מול אנשים בכדורסל הישראלי שנתנו לנו להרגיש לא רצויים במעמד חצי הגמר, ברכות להפועל תל אביב על העפלה לחצי הגמר, הוכחנו שאנחנו קבוצה עיקשת וטובה ואנחנו עוד נגיע העונה למקומות טובים".

 

הדפס