פרנקו: "הבאנו את מקניל כי הוא ווינר"

מאמן הפועל ת"א חגג עלייה לחצי. הרכז: "החברים סמכו עליי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.12.18 - 00:19
תחילת כתבה

הפועל תל אביב עלתה לחצי גמר גביע המדינה, אבל לא לפני דרמה גדולה. האדומים כבר הובילו ב-18 נקודות על הפועל באר שבע, אך נקלעו למותחן יוצא דופן שגרר הארכה. בסיום, האדומים מת"א חגגו 94:95 מתוק ויהיו בארבע האחרונות של המפעל.

"לפני שנכנסו להארכה היינו כבר עם הרכבים מותשים ואז זה היה עניין של ריכוז", אמר בסיום דני פרנקו. "הם העמידו אותנו בהרכבים קצת בעייתים שיצא לנו לתרגל במשך יום וחצי מאז אשדוד. היו פה המון דקות טובות מאוד שלנו, אני חושב שבעיקר בגלל עייפות וחוסר ריכוז עשינו הרבה החלטות שעזרו לב"ש לחזור למשחק. ב"ש היא קבוצה לוחמת ולא מוותרת שיודעת מה היא רוצה מעצמה על המגרש ומאומנת. הם לקחו את כל מה שנתנו להם בשתי ידיים. אני שמח שאחרי שנכנסנו להארכה עם שלשה כזו, שיצאנו מפה עם ניצחון".

המאמן דיבר על ג'רל מקניל שקלע 30 נקודות: "הבאנו את ג'רל חזרה כי הוא ווינר, הוא שחקן של קבוצה. הוא שומר גדול וזה נכס. ג'רל לבד זה לא מה שיספיק לנו, אנחנו ניקח את הימים לרוץ עם עוד הרכבים, היום זה לא חשוב אלא מה שחשוב היום היה הניצחון".

מקניל דיבר על ההצגה שלו: "לא היה משהו מיוחד, שיחקתי עם החברים לקבוצה והם סמכו עליי והשאירו אותי לקליעות נוחות. בשביל זה החזירו אותי, ניסו להכניס אותי למשחק ובמיוחד במשחקים צמודים. זה היה צמוד ממה שחשבנו אבל אני שמח שעשינו את העבודה. זה ניצחון טוב, אבל עכשיו יש לנו משחק חשוב מול אילת בליגה. הרבה דברים משתנים בקבוצה וזה לא קל, כולל אותי ואת ריץ' שחזר. עדיין אנחנו לא מספיק זמן יחד, אנחנו מנסים להכיר אחד את השני טוב יותר ולהבין איך שהדברים יעבדו על הצד הטוב ביותר. ניתן את כל מה שיש לנו לאוהדים".

הדפס