קטש: "עם שלושה רכזים אנחנו מסוכנים יותר"

מאמן ירושלים מרוצה. בית הלחמי: "בראון התברר כירושה יפה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.12.18 - 22:21
תחילת כתבה

זה לא היה כל כך פשוט, אבל הפועל ירושלים עשתה את העבודה הערב (ראשון) לאחר שניצחה 83:89 את גלבוע/גליל ועלתה לחצי גמר הגביע. האדומים מהבירה איבדו יתרון של 14 נקודות אך הצליחו לשמור על הניצחון ונראה כי הם התאוששו מההפסד האחרון למכבי ת"א בדרך לשלושה ניצחונות ברציפות. בצד המפסיד, קבוצתו של אריאל בית הלחמי הראתה הרבה אופי אבל רשמה הפסד רביעי ברציפות בכל המסגרות, והמאמן צריך לעשות חושבים איך הוא מוציא את קבוצתו מהמשבר.

המאמן המנצח, עודד קטש, נשמע מרוצה בסיום: "גלבוע שמרו על המסורת ומשכו אותנו לדרמה נוספת, אבל אני שמח שהצלחנו להראות אופי ולנצח, כי זה מה שחשוב בגביע. לא הגענו במצב אידיאלי והיינו חסרים הרבה שחקנים, מה שגרם לנו לנסות כל מיני הרכבים שפחות הצליחו, אבל בסוף שיחקנו עם שלושה רכזים וזה הפך אותנו למסוכנים יותר. אנחנו קבוצת שלשות ואני שמח שהקליעות של תמיר, ג'ייקובן וג'יימס נכנסו היום למרות שהם הקשו עלינו הגנתית".

בצד המפסיד, אריאל בית הלחמי אמר בסיום: "הם היו ראויים לניצחון, עשינו יותר מידי טעויות ושילמנו עליהם. נלחמנו ועשינו מה שיכולנו למרות חיסרון של כמה שחקנים, אבל זה לא תירוץ, כדורסל זה משחק של חמש על חמש. ירושלים קלעו כמה שלשות חופשיות ששינו את המומנטום, הרבה בזכות הירושה שהעברנו להם בדמותו של ג'ייקובן בראון". על החזרה של באריינט קרופורד, שנעדר גם היום, הוסיף: "לא מאמין שהוא יחזור במשחק הקרוב, אבל אלה החיים שלנו, זו עונה ארוכה והפסדנו גם איתו, אנחנו צריכים רק ניצחון אחד כדי לחזור לתלם".

הדפס