גינת: "זה הולך להיות משחק של לב ורצון"

פורוורד הפועל ת"א לקראת חצי גמר הגביע: "מרגישים טוב"

עמרי מנהיים  09.02.19 - 20:43
תחילת כתבה

מאז עונת 1992/93, בה זכתה בגביע המדינה, הפועל תל אביב לא זכתה בשום תואר, ואפילו לא חזרה למעמד המרגש של הגמר. ביום שני תהיה לה ההזדמנות לעשות זאת, כאשר תפגוש את מכבי ראשון לציון בחצי הגמר בארנה ב-18:30.

בניגוד ליתר שלוש הקבוצות, הפועל לא תתאמן מחר (ראשון) והערב קיימה אימון באולמה הביתי. הקבוצה טרם מכרה את כל הכרטיסים שהוקצו לה, אך במועדון טוענים כי יגיעו כ-2,000 אדומים לחצי הגמר הראשון של הפועל מאז 2014.

"המשחק הזה גדול וחשוב לנו - כשחקנים, כאוהדים, כהנהלה", אמר תומר גינת. "כל מי שהמועדון הזה חשוב לו מבין כמה המשחק הזה גדול. זה הולך להיות משחק של לב, של רצון, של לטרוף את המגרש עם האנרגיות. הקבוצה שתילחם ותקפוץ על כל כדור אבוד, יהיה לה יותר סיכוי לנצח, ואני מקווה שזה יהיה אנחנו".

הפועל, כידוע, מעט התאוששה לאחרונה אחרי שהייתה במשבר עמוק, ותקווה להמשיך בתנופה גם בארנה. "אנחנו בתקופה יותר טובה מאז הניצחון בגלבוע", התייחס גינת. "אנחנו מרגישים יותר טוב עם הסגל ועם עצמנו ועם הביטחון שלנו ביחד כקבוצה".

הפורוורד הישראלי הוא כבר אחד השחקנים הכי מזוהים עם הפועל ת"א, ומבין את המשמעות של גביע עבור הקהל האדום. "אנחנו מרגישים את הדחיפה הגדולה מצד הקהל והאוהדים, כולם רוצים להגיע לגמר", הוא סיכם. "אבל צריך לשים את הכל בצד ולבוא מאד ממוקדים בשביל לעלות".