עודד קטש שב לנבחרת, ומונה לעוזר המאמן

כמה ימים בלבד מאז שעזב את תפקידו כעוזר מאמן שני, ואחרי שהביע רצון לשוב, איגוד הכדורסל קיבל את בקשתו ויעבוד שוב תחת אריק שיבק

רועי גלדסטון  01.03.12 - 23:02
שוב בנבחרת. קטש
שוב בנבחרת. קטש
פרסום ראשון
תחילת כתבה

פרסום ראשון. עודד קטש חוזר לנבחרת ישראל, ומונה הערב (חמישי) לעוזר המאמן של אריק שיבק. אקס ירושלים, שעזב רק לפני מספר ימים את תפקידו כעוזר מאמן שני, הביע נכונות לחזור ואיגוד הכדורסל קיבל בזרועות פתוחות את בקשתו.

מוקדם יותר היום נפגש עודד קטש עם אבנר קופל והביע רצון לחזור לעבוד בנבחרת. יו"ר איגוד הכדורסל הציע לו את תפקיד עוזר המאמן. הפגישה נערכה בתיאום מלא עם המאמן הלאומי, אריק שיבק, שמעריך מאוד את קטש.

כוכב העבר, ששימש שנה כעוזר מאמן שני בנבחרת ועד לאחרונה כמאמן הפועל ירושלים, ביקש לחשוב על ההצעה וכאמור, מאוחר יותר הערב מונה רשמית לתפקיד. "נבחרת ישראל חשובה לי", אמר קטש למקורביו.

עודד קטש החל את קריירת האימון שלו בהפועל גליל עליון שם עבד מ-2004, ועד 2007. לאחר מכן הגיע למכבי ת"א בעונת 2007-8 אך לא סיים את העונה ושוחרר מתפקידו. קטש חזר לגליל, ואימן את הפועל גלבוע גליל בעונות 2008-10, כזכה גם באליפות המפורסמת לאחר ניצחון בגמר הפלייאוף מול מכבי ת"א. ב-2010 מונה למאמן הפועל ירושלים וסיים את דרכו במועדון לאחרונה.

הדפס