פארמר הביע נכונות לשחק בעתיד בנבחרת

גארד ניו ג'רזי נפגש עם קופל ולא פסל לייצג את ישראל באליפות אירופה 2013. כספי יתייצב לאימונים השנה

אסף אקרמן
אסף אקרמן  20.03.12 - 10:45
פארמר, בעתיד ילבש כחול-לבן? (gettyimages)
פארמר, בעתיד ילבש כחול-לבן? (gettyimages)
תחילת כתבהיו"ר איגוד הכדורסל אבנר קופל פגש בניו יורק את ג'ורדן פארמר ועומרי כספי, צפה במשחק בין ניו ג'רזי נטס לקליבלנד קבאלירס. היו"ר דיווח על פגישה ראשונית מצוינת עם רכז הנטס, שפתח את העונה במדי מכבי ת"א. הגארד סיפר לקופל שהוא מרגיש חיבור חזק לישראל ולכדורסל הישראלי ושישמח בעתיד, אם התנאים יאפשרו זאת, ללבוש את מדי נבחרת ישראל.

פארמר, שסובל כעת מפציעה קלה שמנעה ממנו מלהשתתף במשחק, אמר ליו"ר האיגוד שבקיץ הקרוב לא יוכל לשחק עם נבחרת ישראל במוקדמות אליפות אירופה מאחר שהוא מתכוון להתחתן בלוס אנג'לס, עיר הולדתו, ומכיוון שככל הנראה יהפוך בקיץ לשחקן חופשי והוא מתכוון לשחק בליגות קיץ בארצות הברית.

לעומת זאת, פארמר אמר שהוא ממש אינו פוסל את האפשרות לשחק עם ישראל באליפות אירופה ב-2013, אם הנבחרת תעפיל כמובן, וסיפר שהוא נמצא בהליכים לקבלת אזרחות ישראלית תוך תיאום עם אנשי מכבי ת"א. פארמר סיפר שהוא עוקב אחרי הכדורסל בארץ בכלל ומכבי ת"א בפרט ואהב מאוד את התקופה שלו בישראל ויש לו כוונה לחזור בעתיד.

קופל הזמין את פארמר לצפות במשחקי הנבחרת בקיץ וזה אמר שייתכן שיגיע לשני משחקי הבית האחרונים, שיתקיימו בתחילת ספטמבר וינצל ימים אלה בארץ כדי לקדם את נושא קבלת האזרחות.

הפגישה השניה של קופל הייתה עם עומרי כספי. השניים ליבנו את כל מה שקרה סביב השחקן בקיץ האחרון, במהלכו לא שיחק עם נבחרת ישראל באליפות אירופה, וסיכמו שכל מה שקרה נשאר בעבר ולא ישפיע על העתיד.

כספי אמר לקופל שהוא מתכוון להגיע לפתיחת אימוני הנבחרת ומתכוון לתת הכל על המגרש ומחוצה לו להצלחת הנבחרת. כספי אמר שהוא מבין את תפקידו ומעמדו בסגל הלאומי וישמח לעזור בכל דרך גם בצד השיווקי של הנבחרת ובכל תרומה לקהילה שיתבקש. יו"ר האיגוד סיפר שהפורוורד נראה לו נחוש להוביל את נבחרת ישראל להצלחות, כפי שעשה לפני שנתיים, והוא יגיע לאימונים במוכנות מלאה.