"כרגע, ישראל לא פייבוריטית מול אסטוניה"

קטש והנבחרת נחתו. המאמן על ההפסד: "האולם היה קר"

רועי כהן
רועי כהן  27.02.18 - 00:22
תחילת כתבה

נבחרת ישראל נחתה הלילה (שני) בארץ אחרי ההפסד הצורב לאסטוניה אתמול, ואחרי מסע לא קל של 12 שעות מטאלין לישראל, כולל יציאת ביניים בפרנקפורט. השחקנים נראו עייפים למדי, אבל המאמן עודד קטש היה עירני וניסה להסביר את היכולת הרעה בהפסד.

"ההפסד מאכזב, היה לנו קשה", אמר קטש, "לא הצלחנו להביא את מה שרצינו. החלון הזה היה די דומה לחלון הקודם, עם משחק טוב בבית ואז נפילה בחוץ. אין לי הסבר למה זה קרה, בהחלט התוצאה מאכזבת".

על חוסר היכולת לתת מענה לקלעים האסטונים אמר: "קשה להתכונן למשחק כזה ביומיים. הם זרקו 36 שלשות וזה המון ומה שפגע בנו היה בעיקר 15 ריבאונדים בהתקפה. האולם גם היה קר, פשוט לא הסתדרנו".

המאמן נשאל אם הניצחון על בריטניה סינוור את את הנבחרת ואמר: "יש לנו דור צעיר שבעתיד יעשה כדורסל יותר טוב. כרגע אנחנו לא פייבוריטים נגד אסטוניה ובריטניה. החלון הבא יהיה הרבה יותר משמעותי וקריטי. לשמחתי האווירה בנבחרת טובה מאוד".

על סיכויי ההעפלה אמר: "אנחנו חושבים חיובי. יש עוד הרבה זמן עד החלון הבא, אולי החוקים ישתנו, אולי נשנה את זהות המתאזרח. אני צריך לחשוב עם עצמי על הרוטציות כי לפעמים אני קצת מתפזר בהרכבים".

הדפס