אליפות אירופה עד גיל 20 תיערך בישראל

פיב"א אישרה את בקשת האיגוד לארח את הטורניר ב-2019

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.03.18 - 19:24
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר ההפסד של נבחרת ישראל הבוגרת לאסטוניה

אליפות אירופה בכדורסל עד גיל 20 תיערך בישראל. הוועד המנהל של פיב"א אישר את בקשת האיגוד לארח את האליפות ב-2019, שתתקיים בין התאריכים 13-21 ביולי, בתל אביב. ההצלחה באירוח הבית באליפות אירופה לבוגרים בקיץ האחרון ואליפות אירופה לנשים עד גיל 20 באילת, תרמו רבות בקבלת האירוח היוקרתי.

לפני כשבועיים ביקרו בארץ שני נציגים בכירים של פיב"א אירופה, מוניקה פוכנר וסאקיס קונטוס, שפגשו את נציגי האיגוד ואת אופיר וגמן ממחלקת הספורט של עיריית תל אביב. השניים התרשמו לחיוב מהמתקנים בהם יתקיימו המשחקים, מבתי המלון והתנאים האחרים לספורטאים.

המשחקים יתקיימו בשני אולמות, בכל אחד מהם שני בתים ובסך הכל ארבעה משחקים ביום. האולם המרכזי יהיה היכל שלמה, שם גם תשחק נבחרת ישראל, והשני יהיה אולם תיכונט בצפון ת"א, שם יתקיימו המשחקים של שני הבתים אחרים. משחקי ההכרעה והגמר יערכו גם הם בהיכל שלמה.

מאיגוד הכדורסל נמסר: "אנו שמחים וגאים להביא לארץ עוד טורניר יוקרתי, וזאת במסגרת מדיניות האיגוד להביא ארצה כמה שיותר טורנירים בינלאומיים. אנו מודים לפיב"א על האמון ובטוחים שנעמיד אליפות מאורגנת, מתוכננת ויוקרתית כפי שאנו יודעים לעשות".

כזכור, נבחרת העתודה של ישראל סיימה במקום השני באליפות אירופה בכרתים. הקיץ, תשתתף הנבחרת שלנו באליפות שתתקיים בגרמניה, והעובדה שנארח את האליפות שלאחר מכן, מבטיחה עוד שנה בדרג א' ללא קשר לתוצאות.

הדפס