העתודה הוגרלה עם סרביה, איטליה ואוקראינה

אחרי הזכייה ההיסטורית, אליפות אירופה תיערך בישראל

עמרי מנהיים  13.12.18 - 13:05
תחילת כתבה

נבחרת העתודה תעמוד בקיץ הקרוב שוב במרכז העניינים. אחרי הזכיה ההיסטורית בקיץ 2018, אליפות אירופה של 2019 תיערך בישראל. היום (חמישי) התקיימה הגרלת הבתים בבלגרד. עוד לפני ההגרלה, כל הנוכחים עמדו דקת דומייה לזכרו של נח קליגר שנפטר הבוקר והיה חבר היכל התהילה של פיב"א.

הנבחרת הוגרלה לבית ב׳, שם תפגוש את סרביה, איטליה ואוקראינה, מולה יתקיים גם המשחק הראשון. האליפות תיערך כאמור בתל אביב, בין ה-13 ל-21 ביולי. הנבחרת תצטלב עם בית א', שם נמצאות טורקיה, צרפת, מונטנגרו ובריטניה.

בנוסף הוגרלו גם נבחרת הנשים: נבחרת העתודה נשים, שתשתתף דרג ב' (3-11 באוגוסט), תשחק בבית א' עם קרואטיה, איסלנד וקוסובו. נבחרת הנערות תתמודד דרג א' (4-16 ביולי) בבית עם ספרד, צרפת וצ׳כיה, ישראל כשכולן עולות למשחק 4 בהצלבה עם הבית המקביל.

נבחרת נוער ב' הוגרלה עם בוסניה, לוקסמבורג, צ'כיה, נורבגיה, איסלנד. שתי הראשונות מכל בית יעלו לרבע הגמר. נבחרת הקדטים תשחק מול ספרד, לטביה ומקדוניה.

מאמן העתודה אריאל בית הלחמי אמר: "זו אליפות אירופה דרג א' וכבוד גדול מכך שזה יקרה בישראל וכולנו מתרגשים לקראת זה. כמו לכל אליפות, נגיע מוכנים כדי לייצג את המדינה בכבוד. נגיע מוכנים לכל משחק ומשחק בהתאם ונרצה לעשות את הטוב ביותר שלנו".

טל נתן, המנהל המקצועי של נבחרות ישראל לנשים: "נגיע לכל משחק כדי לנצח ולהתקדם. יש לנו הרבה שחקניות מוכשרות בנבחרות הצעירות ואליפות אירופה בכל דרג, זאת במה מצוינת לחשוף אותן לקראת העתיד. איגוד הכדורסל יעשה את ההכנה הטובה ביותר לקראת הקיץ. בהצלחה לכולם".

הדפס