אכזבה בדיסלדורף: ששון סיים במקום השביעי

הג'ודאי הודח בבית הניחומים. גם קוכמן ופלצ'יק הפסידו

עינת הירש
עינת הירש  25.02.18 - 18:29
תחילת כתבה

יומה השלישי והאחרון של תחרות הגראנד סלאם בדיסלדורף התקיימה היום (ראשון) ובה התחרו הספורטאים הישראלים במשקלים הגבוהים ביותר, אך איש מהם לא הצליח לזכות במדליה. מי שלקחו חלק בתחרות הם לי קוכמן (90 ק"ג), פיטר פלצ'יק (100 ק"ג) והמדליסט האולימפי ואלוף ישראל אורי ששון (מעל 100 ק"ג).

קוכמן פתח את התחרות היטב כשניצח את יריבו השוויצרי סיריל גרוסקלאוס בקרב מהיר שארך קצת פחות משלוש דקות, אך הפסיד בקרב השני ליריבו הספרדי ניקולס שירזדיווילי והודח. פיטר פלצ'יק החל גם הוא את התחרות בצורה טובה כשניצח בקרב הראשון את יריבו האמריקאי אל. איי סמית', אך בקרב השני מול בנג'מין פלטצ'ר האירי הפסיד וסיים את התחרות.

אורי ששון, שזוהי התחרות הראשונה בה הוא לוקח חלק לאחר שזכה באליפות ישראל, החל גם הוא את התחרות ברגל ימין כשניצח בקרב ארוך ועיקש שארך קרוב לחמש דקות את יריבו הרומני מירסאה קרוייטורו. גם בקרב השני ששון ניצח את רנא סאיידוב הרוסי אותו, אך הקרב השלישי היה פחות מוצלח ובו הפסיד ליריב מקירג'יסטן, לורי קראקובצקי, שהוביל אותו הישר לבית הניחומים. אבל ששון שוב הפסיד, הפעם לג'והאנס פריי הגרמני, וסיים במקום השביעי.

מאמן הנבחרת אורן סמדג'ה אמר לערוץ הספורט: "אני מרגיש פספוס, השאיפה שלי שכולם יצליחו ויעמדו על הפודיום. ובכל זאת, אנחנו חוזרים עם 2 מדליות ומקום שביעי לטל פליקר ולאורי ששון. נמשיך לעבוד קשה ולהתקדם לעבר המטרות והיעדים שהצבנו בתחילת הדרך". כעת, לנבחרת יש זמן להתכונן לתחרות הבאה שתתקיים בגיאורגיה בעוד קצת פחות מחודש.

הדפס