הג'ודאים יתחרו באבו דאבי עם סממני ישראל

אנשי המשלחת קיבלו את האקרדיטציות, שכוללות את דגל המדינה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.10.18 - 17:10
האקרדיטציות לאנשי המשלחת (איגוד הג'ודו)
האקרדיטציות לאנשי המשלחת (איגוד הג'ודו)
תחילת כתבה

נבחרת הג'ודו של ישראל החלה היום (חמישי) בהכנות על אדמת אבו דאבי לקראת הגראנד סלאם שיפתח ביום שבת. אחרי שבשעות הבוקר ערכו הגברים והנשים אימון בסביבת המלון שבו הם שוהים, בשעות אחר הצהריים הגיעו לאולם התחרות ושם קיבלו את האקרדיטציות של הספורטאים וצוות האימון, כאשר בכולן מופיעות האותיות ISR, קיצור של ISRAEL, ודגל המדינה. לראשונה יתחרו הספורטאים בכחול לבן בטורניר באיחוד האמירויות עם סממנים ישראליים, דגל המדינה ואף ינוגן ההמנון אם מישהו מהם יזכה במדליית זהב.

כידוע, הג'ודאים הישראלים התחרו תחת איגוד הג'ודו העולמי פעמיים באבו דאבי וזכו בשבע מדליות, כולל אחת מזהב של טל פליקר אשתקד. אנשי האיגוד סיפרו כי לפחות עד עתה הכל מתנהל כשורה וללא בעיות. באולם התחרות טרם נתלו דגלי המדינות.

שרת התרבות והספורט מירי רגב צפויה להגיע אף היא לאיחוד האמירויות, כשבמהלך הטורניר ייחתם החוזה לאירוח גראנד פרי בישראל בין השרה, יו"ר האיגוד הישראלי משה פונטי ויו"ר האיגוד העולמי מריוס ויזר, שידוע בקשריו הטובים עם האיגוד הישראלי ופונטי.

משה פונטי סיפר: "מתנהגים אלינו מאד יפה. הבעיה היחידה היא שגם האבטחה מאבו דאבי וגם האבטחה שלנו היא אבטחה מאד מאד הדוקה. אי אפשר לצאת, אי אפשר להתקשר, אבל אנחנו 'סובלים' את זה. עד עכשיו הכל בסדר".

הדפס