סמדג'ה ופלצ'יק חתמו על הסכם חסות חדש

השניים ייצגו את חברת צרפתי צבי, שתומכת בהם בדרך לטוקיו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.09.19 - 15:27
תחילת כתבה

פרזנטור אולימפי: אורן סמדג'ה, מאמן העל של נבחרות ישראל גברים בג׳ודו, נבחרת להיות הפרזנטור של חברת הבנייה צרפתי צבי ובניו. סמדג'ה, ששב לישראל מאליפות העולם ביפן לאחר שליווה את הנבחרת ואת אלוף העולם החדש, שגיא מוקי, הגיע השבוע למשרדי החברה וחתם על חוזה במסגרתו יהיה הפרזנטור של החברה, יחד עם הג'ודוקא פיטר פלצ'יק.

חברת הבנייה צרפתי צבי ובניו תומכת בשנים האחרונות בג'ודוקא פיטר פלצ'יק ורק לאחרונה חידשו איתו את הסכם החסות לעוד שנתיים. אורן סמדג'ה אמר כי הוא שמח להצטרף למשפחת צרפתי: "החיבור הוא חיבור טבעי ומתבקש. אני מקווה שהוא יביא להמשך הישגים והצלחות. מי ייתן ונגיע לאולימפיאדה וההישגים ידברו בעד עצמם".

משה ורפי צרפתי, מנכ"לים משותפים של חברת צרפתי צבי ובניו, אמרו: "לאורן סמדג'ה זכויות רבות, מדליה אולימפית היסטורית, ובשנים האחרונות הובלת ספורטאי הג'ודו שלנו להישגים אולימפיים ולהצלחות באליפויות עולם. אורן מייצג בדיוק את הערכים שלנו: מצוינות, נחישות, החתירה להגיע תמיד למקום הראשון, וגם, ולא פחות חשוב – משפחתיות ובית חם לספורטאים. אין לנו ספק שבית חם מביא הצלחות גדולות. אנחנו מודים לאורן על תרומתו לספורט הישראלי ועל הגאווה שהוא מעורר בלב כולנו".