פ.ס.ז' הודיעה: מצבו של קבאני יתברר בהמשך

החלוץ צפוי להיעדר מול יונייטד בעוד 3 ימים. בספק לגומלין

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.19 - 16:11
תחילת כתבה

מזל רע? שלושה ימים לפני המשחק הגורלי נגד מנצ'סטר יונייטד בשמינית גמר ליגת האלופות, פ.ס.ז' איבדה כוכב נוסף, הפעם מדובר באדיסון קבאני. מוליכת הליגה הצרפתית שוב לא הרשימה, אך ניצחה 0:1 את בורדו משער של החלוץ האורוגוואי בפנדל.

תומאס טוכל היה מוותר על שלושת הנקודות אם היה יודע שכך יגמר המשחק, וגם הוא מבין שיחסי הכוחות עם השדים האדומים השתנו ברגע שאיבד שניים מהשחקנים החשובים בסגל שלו.

בהודעה רשמית של המועדון, פ.ס.ז' טענה כי "מצבו של קבאני יתברר רק בעוד מספר ימים". עוד קודם לכן, ועל פי דיווח של "RMC", בצרפת פירסמו שאל מטאדור ייעדר בוודאות מהמשחק באולד טראפורד ובספק גם לגומלין בפארק דה פרינס. בנוסף, תומא מונייה, שסובל מזעזוע מח, יחמיץ גם כן את המשחק הראשון.

טוכל עשה כל שביכולתו על מנת לא להשתמש בשחקנים החשובים שלו, כשמלבד קבאני, קיליאן אמבפה פתח על הספסל לצידם של אנחל די מריה, חואן ברנאט, מרקיניוס וטילו קהרר. אבל המאמן הגרמני רצה לעמוד במשימה הראשונה שלו והיא להשיג ניצחון שישפר את המומנטום לקראת המשחק החשוב. האורוגאווי נפגע בשריר הירך בזמן שבעט את הפנדל, אך עדיין לא נעשתה הבדיקה שתוכיח כי החלוץ אכן לא ישחק באולד טרפורד בשלישי, כשבכל מקרה זה בהחלט נראה רע מבחינתו.

"לצערי אין לי חדשות טובות, נצטרך לחכות", אמר תומאס טוכל לאחר המשחק. "בכנות, לא יודע מה יהיה בשלישי. זה בהחלט מדאיג, לא סימן טוב. לעלות בלי שחקני המפתח שלך זה לא אותו דבר, אין לנו עוד קבאני ואין לנו עוד ניימאר, בלעדיהם לא נעבור לתכנית ב', אלא לתכנית ד'. אבל אני לא יכול להתרכז רק בזה, אנחנו נצטרך להגיע רגועים ועם ביטחון".

גם ג'יאנלואיג'י בופון התייחס לפציעה של חברו לקבוצה: "גם ככה קשה לשחק שם, בלעדיו זה יהיה קשה אפילו יותר. אני מקווה שהוא יהיה כשיר, נזדקק לו. הלחץ על אמבפה? אני מצפה להרבה מכל השחקנים. נצטרך לספק משחק טוב כקבוצה ולהגיע עם הגישה הנכונה".

הדפס