בואטנג: כנראה שחשבנו שכבר זכינו באליפות

הבלם ניסה להסביר את ה-1:4 של וולפסבורג על באיירן: זו קריאת השכמה

מערכת אתר ערוץ הספורט  31.01.15 - 09:01
מי היה מאמין? (gettyimages)
מי היה מאמין? (gettyimages)
תחילת כתבה

ככל הנראה, למרות הכל, באיירן מינכן תזכה גם העונה באליפות גרמניה. אלא שאמש (שישי), עם חזרתה של הבונדסליגה מפגרת החורף, היא חטפה סטירה מצלצלת, כזו שהיא ממש לא רגילה לחטוף - בטח לא כשמדובר בליגה המקומית. הבווארים התארחו בוולפסבורג והובסו 4:1 על ידי השניה בטבלה, הפער צומק לשמונה נקודות.

באס דוסט וקווין דה ברווין הנפלא כבשו צמדים ומנואל נוייר, שספג רק אברעה שערים ב-17 משחקי הסיבוב הראשון, הוציא במשחק אחד כמות זהה של כדורים מהרשת. "שיחקנו פשוט נורא, אין דרך אחרת להסביר את זה זה", אמר ג'רום בואטנג לאחר התבוסה. "אנחנו צריכים להתייחס לזה כאל קריאת השכמה עבורנו, כי אולי חשבנו שאנחנו כבר אלופים".

הבלם המשיך לנתח את הפסד הליגה הראשון של באיירן בעונת 2014/15: "לא היינו ארגסיביים ואיבדנו כדורים בצורה לא אופיינית לנו. אין לי ספק שהדברים ישתפרו כבר במשחק הקרוב מול שאלקה".

גם בסטיאן שוויינשטיגר, שניצל את הפגרה כדי להחלים מהפציעה, לא נשמע מעודד במיוחד, אך עם זאת - גם לא ממש מודאג. "זה לא היה היום שלנו, דברים כאלו קורים", אמר הקפטן. "אלו דברים שאסור שיקרו, בטח לקבוצה ברמתנו, אבל נבדוק מה עשינו לא נכון כדי שנשתפר בפעם הבאה".