רשמית: מרקו רויס ישאר בדורטמונד עד 2019

הכוכב האריך את חוזהו ללא אופציית יציאה: "זה הבית שלי, אני מאושר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.15 - 14:55
קשר את גורלו בזה של השוורצגלבן. רויס (צילום מתוך הטוויטר של דורטמונד)
קשר את גורלו בזה של השוורצגלבן. רויס (צילום מתוך הטוויטר של דורטמונד)
תחילת כתבהבעונה כל כך קשה, בה בורוסיה דורטמונד נלחמת על החיים שלה בבונדסליגה, יש קצת בשורות טובות לאוהדי סגנית אלופת גרמניה. באופן רשמי, מרקו רויס חתם היום (שלישי) על הארכת חוזה במועדון ויישאר בו עד 2019, כשבניגוד לחוזהו הקודם, הפעם לא יהיה לו סעיף יציאה. "אני מאוד שמח מההחלטה שלי. דורטמונד היא הבית שלי ובורוסיה היא הקבוצה שלי", אמר הכוכב אחרי החתימה.

אתמול יצאו דיווחים בדורטמונד על כך שרויס צפוי לחתום על חוזה חדש, כשהמנכ"ל האנס יואכים ואצקה אמר: "הכדור כעת אצל רויס במו"מ". ואכן, הקשר הנפלא החליט להישאר בסיגנל אידונה פארק, וזאת למרות שהיה מחוזר בבאיירן מינכן, ריאל מדריד וברצלונה.

בניגוד לחוזה הקודם שלו בדורטמונד, בו היה סעיף יציאה של 25 מיליון יורו, הפעם לרויס אין אחד כזה. העניין כמובן יקשה עוד יותר את המו"מ עליו, אם וכאשר תהיה קבוצה שבכל זאת תהיה מוכנה לשפוך כספים על מנת להנחית אצלה את הגרמני.

יורגן קלופ הוא מישהו שיכול לשחרר אנחת רווחה ענקית. בשנתיים האחרונות, המאמן איבד שניים מהכוכבים הגדולים שלו, מריו גצה ורוברט לבנדובסקי, לבאיירן מינכן, אך לא הפעם. התזמון של חתימתו של רויס הוא מפתיע בשל המצב הקשה של דורטמונד - סגנית האלופה מדורגת רק במקום ה-16 בבונדסליגה עם 19 נקודות, אחת יותר מפרייבורג שמתחת לקו האדום. אם הקבוצה תשרוד, כנראה שהיא לא תשחק בעונה הבאה בליגת האלופות, שהיא שאיפה עבור כל שחקן ברמתו של כוכב השוורצגלבן.