עסקת העברת דמארי להפועל ת"א תפוצץ?

הפרשה שנולדה מהעברת החלוץ להפועל תל אביב ונחשפה בלעדית באתר עלולה להוביל לפיצוץ במידה שלא יימצא פתרון מהיר. בעלי מכבי פ"ת: "הכול תלוי בהראל וטביב עכשיו. לא הייתי סוגר אם לא היתה הסכמה מצד שניהם למהלך"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  11.07.11 - 13:17
עומר דמארי עם עמרי קנדה במחנה האימונים (האתר הרשמי)
עומר דמארי עם עמרי קנדה במחנה האימונים (האתר הרשמי)

תחילת כתבה

האם עומר דמארי יעזוב את הפועל תל אביב בטרם שיחק משחק אחד בשורותיה? הבוקר (שני) נודע כי לאחר התפוצצות פרשת העברת הכספים כאן באתר עמוס לוזון שוקל לטעון להפרה של ההסכם מול הפועל תל אביב ועקב כך, לבטל את העסקה ולהעביר את דמארי למועדון אחר.

"עכשיו הכול תלוי בהם (טביב והראל)", אמר אמש לוזון באולפן חדשות הספורט, "גם כשסיכמתי עם טביב דאגתי שידברו עם הראל וקיבלו מאנשיו את ברכת הדרך אחרת לא הייתי סוגר. את המכתב רציתי רק כי היה צריך לעבור כסף מההתאחדות ובשביל זה צריך מכתב רשמי".

כזכור, בסוף השבוע שעבר העלה מוני הראל טענה ש-7.425 מיליון ש"ח עברו מחשבונה של הפועל בהתאחדות לחשבונה של מכבי פתח תקוה ללא אישור. בהמשך נודע גם כי אותו סכום עבר יממה לפני שהעסקה כלל הושלמה. לכל אורך התקופה, עמוס לוזון הכחיש מעורבות וטען כי הוא מבחינתו אינו צד בעניין.

עוד במכבי פתח תקוה, הקבוצה מעוניינת בניסו קפילוטו שמתאמן במכבי תל אביב אך לא נמצא בתכניתו של מוטי איוניר. מרקו בלבול כבר צירף בלם אחד - הברזילאי ריקרדו שינחת בהמשך היום ובנוסף אליו, המאמן מעוניין לחזק את ההגנה בעקבות עזיבתם של ג'ו ביזרה ומוראד מגמאדוב. גם המגן אלירן ג'ורג' והחלוץ ציון צמח מועמדים להגיע ממכבי.

בימים הקרובים ינחתו בארץ ג'אסטיס מוואג'בי הזמבי והאוקראיני רוסלן גונצ'ק. בקבוצה מקווים להחליט לגביהם עד ליציאה למחנה האימונים ב-14 בחודש.