הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מויאל: "רוצה להישאר כאן או לצאת לאירופה"

עתידו של הקשר לא ברור: "אוהב את הקבוצה יותר מכל דבר אחר". אלי כהן אמור לסכם לעונה הבאה עוד השבוע

זיו אברג'יל  06.05.12 - 12:10

בית"ר ירושלים השיגה אתמול (שבת) ניצחון שמיני ברציפות - 0:2 על הפועל פתח תקווה ובכך שברה את שיאה העונתי של האלופה עירוני קריית שמונה. בבית"ר כבר חושבים על השיא הבא -שיא המועדון העומד על תשעה ניצחונות ברציפות מעונת 96/97  בה זכתה הקבוצה באליפות עם אלי כהן על הקווים.

מה שהעיב במעט על הניצחון השמיני ברציפות היו חילופי מילים בין קובי מויאל לערן לוי במחצית המשחק. לוי לא אהב את העובדה שמויאל העיר לו לאחר אחד מאיבודי הכדור שלו במהלך המחצית ואמר: "תן לי כבוד, אני מבוגר ממך. פעם אחרונה שאתה מעיר לי". אגב, מויאל ספג אתמול את הצהוב ה-12 וייעדר ממשחק סיום העונה בוסרמיל מול  הפועל ב"ש.

מויאל לא התייחס לתקרית אך הרחיב לגבי עתידו: "אני לא יודע מה יהיה איתי. יש לי חוזה לעוד שנה בבית"ר, המועדון הזה הוא הבית שלי, אני אוהב אותו יותר מכל דבר אחר. אתן לסוכנים שלי לעשות את העבודה ומבחינתי אמשיך לשחק ולעשות את הכי טוב בשביל הקבוצה שלי. קבוצות אחרות יכולות לבנות עלי אבל כרגע יש לי חוזה בבית"ר. צריך לסיים את העונה ולראות מה אנחנו עושים. הרצון שלי זה להישאר בבית"ר ואם לא, אני מעדיף לצאת לחו"ל".

איציק קורנפיין ואלי כהן ייפגשו במהלך השבוע ויסכמו על מימוש האופציה בחוזהו של המאמן. קודם לכן ממתין יושב הראש להבהרות מצד הבעלים, ארקדי גאידמק, בנוגע לגובה התקציב. כהן לא יחתום לפני שישמע איזה סגל שחקנים יעמוד לרשותו ויעמוד על כך שהקבוצה תצא למחנה אימונים. כהן לא מסתיר גם את רצונו להתחזק בזרים בעמדות הבלם והחלוץ.

"גם בחופשה שלו איציק ואני היינו בקשר", אמר כהן, "אנחנו רוצים לסגור סופית מחנה אימון, אנחנו רוצים להשאיר את המקסימום שאפשר להשאיר בקבוצה ולא לעשות מכירה כללית של שחקנים. כשמגדלים דור כזה של שחקנים בבית"ר צריך לחשוב על תארים ועל איך מחזירים את המועדון למקומו הטבעי, ולכן צריך להשאיר פה את השחקנים שישמשו כשלד לעונה הבאה".

בבית"ר עדיין חייבים פרמיות על משכורות מארס, כל זאת כשמשכורות אפריל כבר מעבר לפינה. בנוסף לצרות הכלכליות של המועדון , הספונסר המשני 'מחסני מטבחים' נקלע לקשיים כלכלים ועדיין צריך להעביר כחצי מיליון שקלים על העונה הנוכחית.

שחקנים בקבוצה דיברו ביניהם בסיום על שני המחזורים שנותרו לקבוצה עד לסיום העונה ועל כך שיהוו גורם משמעותי בקביעת היורדת השלישית. בית"ר תארח בשלישי את הפועל חיפה ובשבת תצא לווסרמיל, "בבאר שבע דיברו על חוסר ספורטיביות במשחק שלנו מול קריית שמונה, נבוא ונוכיח להם אצלם בבית עד כמה המועדון שלנו הוא ספורטיבי עד לשריקת הסיום של העונה", אמרו השחקנים.