שראנוב יעמוד בשער של חיפה מול מאריבור?

חיפה עלתה לשלב הבא, אבל ההפסד 3:2 לבוראץ הותיר טעם חמוץ. דוידוביץ', שספג 2 שערים באשמתו, עשוי לרדת לספסל ברביעי. קטן כנראה ייעדר. שחקן: "התיאום לא יגיע מעצמו. אנחנו צריכים לקוות שלא יהיה לזה מחיר כבד בהמשך"

תומר לוי
תומר לוי  21.07.11 - 10:30
תחילת כתבה

מכבי חיפה העפילה אמנם לסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, אבל חיוכים בצד הירוק קשה למצוא. האלופה הפסידה אתמול 3:2 לבוראץ (4:7 לחיפה בסיכום שני המשחקים) תוך כדי תצוגת כדורגל חלשה ביותר. עיקר הביקורת הופנתה כלפי שחקני ההגנה וכלפי ניר דוידוביץ', שספג שני שערים באשמתו הישירה.

"לא שיחקנו טוב", אמר אחד השחקנים לאתר ערוץ הספורט, "את זה כולם ראו. אבל אנחנו חייבים לבוא מפוקסים יותר מול מאריבור ולהציג יכולת טובה יותר. לא נכון יהיה להיכנס למרה שחורה. את המטרה בסך הכל השגנו – אנחנו בשלב הבא"

"אף אחד לא יזכור בעתיד איך שיחקנו בגומלין, כולם יזכרו שהשגנו את המטרה ועלינו לסיבוב השלישי", סיכם השחקן. הבעלים יעקב שחר, שגם הוא לא אהב את מה שראה, נכנס בסיום לחדר ההלבשה ו"הודה" בציניות לשחקנים על התוצאה והמשחק.

את עיקר הביקורת החריפה ספגו כאמור שחקני ההגנה והשוער ניר דוידוביץ'. טאלב טוואטחה שמע דברים לא נעימים על יכולתו. בצוות המקצועי מתכוונים לערוך שיחה עם השחקן הצעיר כדי לברר עימו את הסיבות ליכולתו החלשה לאחרונה  ולנסות להעלות לו את הביטחון.

"הבלמים הם בלמים טובים", אמר שחקן בחיפה, "פילאבסקי לא שכח לשחק כדורגל ובוליאט שחקן טוב, אבל אין הוקוס פוקוס בכדורגל. התיאום לא יגיע מעצמו. זה דבר שלוקח זמן. צריך לקוות שפשוט לא יהיה לזה מחיר כבד בהמשך".

השוער הסרבי בויאן שראנוב עשוי לפתוח במקומו של ניר דוידוביץ' ביום רביעי מול מאריבור. המאמן אלישע לוי רמז על האכזבה מיכולת החוליה האחורית, כשאמר בסיום: "אסור לנו לספוג שלושה שערים כאלו וברמה הזאת".

גוסטבו בוקולי, שלא ישחק מול מאריבור במשחק הראשון בגלל שספג אמש צהוב, יוחלף ככל הנראה בהרכב על ידי דלה ימפולסקי שעלה גם אתמול כמחליף. יניב קטן, שעדיין סובל מכאבים בגבו, לא צפוי להיות כשיר למשחק מול הסלובנים. בחיפה ימשיכו לערוך לקפטן בדיקות כדי למצוא דרך להקל על כאביו.

בחיפה עדיין מחפשים קשר, כשהעדיפות היא לישראלי, שיעזור בניהול המשחק במרכז המגרש. שחקנים בקבוצה שיבחו את ולדימיר דבלאשווילי, שכבש צמד: "הוא לא הוכיח אתמול שום דבר והוא לא היה צריך לסתום פיות. הוא פשוט חלוץ טוב שנותן את התפוקה שלו. די להתעסק בחלוץ זר שיחליף אותו, צריך לדאוג למחליפים במקומות אחרים. הנתונים שלו לאורך השנתיים האחרונות מוכיחים עצמם. הגיע הזמן לתת לו קצת שקט כי הוא רק יכול לעזור לנו".

הדפס