עוד מכה לק"ש: גם גרזיצ'יץ' ייעדר מול בוריסוב בצ'מפיונס

אחרי פציעתו של דויד סולארי, הקשר יחמיץ את המפגשים בשל קרע במיניסקוס. ייאלץ לעבור ניתוח שתקופת ההחלמה ממנו היא בין 21 ל-28 ימים

אלי סבתי  15.08.12 - 14:08
תחילת כתבה

לאחר שאיבדה את קשרה דויד סולארי לחצי שנה בשל פציעה קשה רגע לפני צמד המשחקים הסופר-מכריע מול באטה בוריסוב בפלייאוף ליגת האלופות, עירוני קריית שמונה ספגה היום (רביעי) מכה נוספת: גם בריאן גרזיצ'יץ' לא יוכל לשחק מול הבלארוסים.

האלופה תיאלץ להסתדר לפחות עוד חודש ימים ללא הקשר האחורי הפנטסטי, שהיה אחד ממצטייני העונה שעברה. לאחר מספר ימים בהם סבל גרזיצ'יץ' מכאבים בברך, אובחן כי קיים אצלו קרע קטן במיניסקוס. בקריית שמונה פועלים בנמרצות להכניסו כבר מחר לניתוח שהחלמתו היא בין 21 ל-28 ימים.

כידוע, גרזיצ'יץ' הוא אחד השחקנים החשובים יותר במערך של גילי לנדאו. בקיץ היו לא מעט דיבורים כי הוא יעזוב, גם בשל התעניינות מצידן של מספר קבוצות, אך בסופו של דבר שכרו שודרג והוא נשאר אצל איזי שירצקי. בכך, קריית שמונה תחסר כאמור 50% מחוליית הקישור המצויינת מהעונה שעברה בשני המשחקים אשר ייקבעו אם תרשום עליה היסטורית לשלב הבתים.

קריית שמונה קיבלה הגרלה נוחה יחסית בדמותה של האלופה הבלאורסית בשלב הפלייאוף, שכן היא שובצה במסלול האלופות. הקבוצה מהצפון נמנעה ממפגש עם באזל, סלטיק או אנדרלכט. המשחקים עצמם יתקיימו ב-21/2 באוגוסט וב-28/9 באוגוסט, כאשר המשחק הראשון ייערך בחוץ והגומלין בשבוע לאחר מכן באיצטדיון רמת גן.

הדפס