אוהד קדוסי סיכם לעונה הקרובה בהפועל עכו

פרסום ראשון: החלוץ בן ה-26 נפרד מסכנין ויצטרף לסגל של שמעון הדרי שחיפש זמן רב לחזק את חוליית ההתקפה שלו. בקבוצה התפלאו לשמוע על ההתעניינות של הפועל חיפה ביובל שבתאי ובכל מקרה יעמידו אותו לוועדת משמעת

תומר לוי
תומר לוי  16.08.12 - 13:01
פרסום ראשון
תחילת כתבה

חלוץ בני סכנין בעונה החולפת אוהד קדוסי סיכם היום (חמישי) לעונה אחת בהפועל עכו. החלוץ המצויין כבש 10 שערים והיה חלק משמעותי בהתקפה של שלומי דורה. כעת, הוא נשאר בצפון אבל יעבור לשחק תחת שמעון הדרי.

מאמן הפועל עכו חיפש תקופה ארוכה שחקן התקפה נוסף וקדוסי היה אופצייה טובה מאוד מבחינתו. החלוץ מהווה חיזוק להתקפה העכואית אחרי שבקבוצה ויתרו על מספר שחקנים התקפיים.

קדוסי סיים פעמיים כמלך שערי הליגה הלאומית. פעם אחת במדי בני סכנין בעונת 2006/7 כשסיים את העונה עם 22 כיבושים והוביל את הקבוצה לרבע גמר גביע המדינה. בפעם השנייה הוא עשה זאת במדי הפועל באר שבע בעונת 2008/9 עם 18 כיבושים.

בהפועל עכו התפלאו לשמוע על ההתעניינות של הפועל חיפה ביובל שבתאי. מבחינתם, חוזהו של השחקן שריר וקיים. בכל מקרה, בשבוע הבא יתייצב הקשר לוועדת משמעת ויוחלט על המשך דרכו. גם המאמן וגם בהנהלה לא מעוניינים שימשיך במועדון בעקבות ההתנהגות שלו, לפי טענתם.

הדפס