הנה הכסף: דינו שקבורץ חתם לעונה אחת בבית"ר ירושלים

יממה אחרי הצטרפות העמותה, אלי כהן קיבל רכש ראשון בדמות הבלם שהצטרף: "אני שמח להיות כאן, שמעתי הרבה על הקבוצה". בעקבות ההחתמה, בן יוסף בדרך החוצה

זיו אברג'יל  21.08.12 - 22:14
יהיה טוב? (מגד גוזני, וואלה)
יהיה טוב? (מגד גוזני, וואלה)
תחילת כתבהבבית"ר ירושלים אמנם חתמו אתמול (שני) על הסכם הצטרפותה של עמותת האוהדים להנהלת הקבוצה שבעקבותיה יוזרמו 2.5 מיליון שקלים לחשבון הקבוצה, ובכל זאת לא תמצאו היום יותר מדי חיוכים בבית וגן. 6 שחקנים עדיין מתאמנים ללא חוזה ובשבת הקרובה בית"ר תצא למשחק חוץ קשה ביותר מול האלופה הפועל קרית שמונה.

אתמול החל איציק קורנפיין, יו"ר הקבוצה במו"מ עם מספר שחקנים וביניהם דן אייבינדר, עמית בן שושן ושי חדד, אך כרגע קיימים פערים בין הצדדים. קורנפיין צפוי לשבת בקרוב עם חיים מגרלשווילי והבלם הקרואטי דינו שקבורץ, על מנת להחתימם כדי שיוכלו לקחת חלק במשחק בשבת הקרובה. תומר בן יוסף לא נמצא כרגע בסדר העדיפויות של המאמן אלי כהן ולאחר החתמת שקבורץ עלול למצוא עצמו בדרך החוצה.

שחקנים בקבוצה אמרו לקראת מחזור הפתיחה בשבת: "זה לא נראה טוב, ארבעה ימים לפני פתיחת הליגה והמאמן לא יודע מי יעמוד לרשותו, הוא לא יכול לתרגל הרכבים, השחקנים לא יודעים מי ישחק ומי לא. זו לא הכנה אידיאלית למשחק. קריית שמונה אמנם תגיע אחרי משחק באירופה אבל זה לא ישפיע עליה. אם נגיע בלי 5-4 שחקני הרכב, נקווה רק לעבור את המשחק בשלום ולא להתבזות, כי זה יכול ליצור כדור שלג להמשך הדרך".

בסביבת המועדון אמרו בתגובה: "הרכב הכולל את אריאל הרוש, שהוא שחקן נבחרת, אלי דסה מהאולימפית, מויאל, פרננדס, ריקן וערן לוי זה לא הרכב של קבוצת נוער, זה הרכב קבוצת ליגת על לגיטימית. אנחנו בית"ר ירושלים ואנחנו באים לנצח בכל משחק. לא נפעל בלחץ בגלל בעניין המו"מ רק בגלל שהמשחק בשבת מתקרב. אייבינדר ושי חדד קיבלו הצעה שגבוהה ב-50 אחוז ממה שהרוויחו בעונה שעברה".

עו"ד של העמותה, אבישי ריינמן, יעביר היום מכתב לבקרה התקציבית אודות הצטרפותה של העמותה לדירקטוריון הקבוצה. בנוסף יעביר ריינמן נתונים מספריים על הכספים שגויסו על ידי האוהדים. הבקרה צפויה לאשר לקבוצה עוד 2.5 מיליון שקלים לתקציב השנתי. בעמותה מאמינים כי בעקבות ההצטרפות אתמול אוהדים נוספים ירכשו מניות במטרה לחזק את הקבוצה.

בתוך כך, בשעות הערב קיבלו בבירה בשורות טובות, כשנודע שדינו שקבורץ (22), הבלם לו המתינו, חתם לעונה עם אופציה לעונה נוספת והפך לשחקן הראשון שחתם אחרי הסיכום עם העמותה. סקוורץ אמור לעבור בבקרה ולעמוד לרשותו של אלי כהן בשבת מול ק"ש. בעקבות החתימה, נראה כי תומר בן יוסף בדרך החוצה והוא לא בסדר העדיפויות של אלי כהן, מה גם שקיים ספק האם יישאר כסף להאריך את חוזהו.

"אני שמח לחתום בבית"ר ירושלים", אמר שקבורץ לאתר הרשמי של בית"ר. "שמעתי על הקבוצה מרוברט פונצץ' ששיחק במכבי תל אביב וסיפר לי על הקהל של בית"ר. בחצי השנה האחרונה שיחקתי במכלן עם לירוי צעירי שגם סיפר לי דברים טובים על הקבוצה ולפני שהגעתי לישראל יצא לי לשמוע שקאלה שיחק כאן ולקח עם הקבוצה אליפות. יש לי מוטיבציה גדולה להצליח ואני מקווה לעזור כמה שיותר".

הדפס